Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Eltudnátok nekem mondani,hozzá...

Eltudnátok nekem mondani,hozzátáplálásnák mik a székletfogó,lazító gyümölcsök? Meg még annyi,hogy cseresznyét vagy mondjuk a narancsot ugyan úgy simán adtátok a babátoknak vagy valamivel kevertétek mert az azért elég savanyú.

Figyelt kérdés
Köszönöm a segitséget!
2020. szept. 1. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogó pl az alma, banán, lazító az őszibarack, szilva. Narancsot csak kb 11 hónaposan adtam neki facsarva,vízzel hígítva. Cseresznyét, meggyet simán, mert nagyon ízlett neki a savanyú. De készítettem neki gesztenyés meggyes pürét vagy kekszes meggyes pürét, cseresznyét meg banánnal mixeltem néha.
2020. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh szuper nagyon köszi!😊
2020. szept. 1. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az őszibarack nalunk mindig meghozta a kakit. De nem volt baja az almával meg a banánnal sem. Nem fogta meg a fiamat egyik sem.

Meggyet en banán-cseresznye pureben adtam neki.

Narancsot először lében, de majd ha szezonja lesz idén, lehet már el tudja ragcsalni. Mondjuk lehet a mandarinnal fogjuk kezdeni.

2020. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2020. szept. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!