Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan vallhatja magát valaki...

Hogyan vallhatja magát valaki állatvédőnek, aki nem vegán vagy minimum vegetáriánus?

Figyelt kérdés
Nagyjából olyan helyzet ez, mint amikor a gulagtábor katonatisztje mindent megtesz azért, hogy a náci koncentrációs táborokban fogvatartottak jobb körülmények között éljenek, neki köszönhetően azonban embertömegek halnak meg.
2021. jan. 3. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
rossz hasonlat, kár a politikát behozni. De a kérdés igaz, a válasz pedig egyszerű: sehogy, azok nem állatbarátok csak álszentek, sírnak mert kínában megeszik a kutyát itthon meg vígan befalják a legyilkolt sertést és még röhögnek is rajta meg selfiznek vele. Az ilyen emberek a legundorítobb egybites lényeg, de a karma nem felejt majd megkapják ami jár. Úgyhogy igen aki állatbarát annál alap h nem árt egy élőlénynek sem.
2021. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez már nem az első provokatív kérdésed a mai napon!
2021. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
86%

Attól még lehet valaki állatvédő, hogy húst eszik. Én is állatvédő vagyok, ellenzem a globális hőemelkedést, és szoktam előadásokat tartani az állatvilágról, hogy védhetjük meg. De a szalámiról-burgundiról soha nem mondanék le. :P


Hogyha olyan állatvédőről van szó, aki tényleg nagyon elfogult, pl kikötözi magát egy fához (vagy érted xd), na az biztos vegán. De mint mondtam, attól függetlenül ehet húst. A vegán-vegetáriánus egy döntés, hogy te nem eszed meg a disznót, mert az mindent összezabált, a nyuszit meg azért nem, mert cuki.

2021. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Volt már ilyen kérdés.

Keresd vissza.

2021. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Kitalálom, ezt az okosságot is te kérdezted, igaz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__108835..

2021. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

En tartok tobb fele allatot megis eszek hust. Es? A sajat allataimat szeretem, gondozom oket, de emiatt nem erzem hogy megkene valljak a hustol. Tyukjaim is vannak, de mégis minek tartsam oket ha a tojast se tudnám hasznosítani es csak dobalnam ki?

Nekem alapból nagyon rossz velemenyem van mind az allatvedokrol, mind a fajtamentokrol és a tobbi ilyen csodálatos szervezetrol, ahol az allat tartas kimerul abban, hogy Te csak akkor szereted az allatot ha rakoltottel az alap dolgokon tul fel-1 milliot, de ha elmesz dolgozni es otthon hagyod az allatod akkor mar allatkinzo vagy.

Sajnos johetnek a lepontozasok, de mikor 1 honapot varsz a valaszra! a fajtamentoktol, mert szeretnel 1 parhonapos kiskutya part orokbefogadni, de ok azzal irnak vissza hogy bocs mar egy hete odaadtuk masnak, 0 tisztelettel, 0 egyutterzessel, 0 segítsegnyujtassal akkor ott azert elgondolkodik az ember, hogy egyaltalan erdemes e ilyen emberektol orokbefogadni, mikor mindenhol azt nyomatjak hogy fogadj orokbe, mellette meg ezt csinálják. (nem egyedi eset).

Egyebkent lehet fura de en azon a véleményen vagyok, hogy ugy kene ahogy regen az indianok, osemberek: csak akkor olunk ha kell. (ide mondjuk a vadaszat szamomra nem tartozik, mert jobb esetben akkor vadasznak ha nagyon elszaporodtak az allatok).

Ami jelenleg megy a bevasarlokozpontokban engem is elborzaszt, pedig en eszek hust, de ezt a mennyisegu pazarlast en sem ertem hogy tudjak fent tartani.

2021. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
0%
6-os: Szerintem ez hülyeség. A fajtamentők azért vannak, ha az ember fajtiszta kutyust akar, de nem akar fizetni, és örökbe fogadna, akkor ott talál olyat.
2021. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Attól hogy sajnálod az állatokat nem leszel állatvédő. Rengeteg vegánt ismerek akit nem érdekel az állatvédelem, ugyan ugy szennyezi a környezetétt.
2021. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Egy másik nézőpont: A haszonállatok egyedszáma messze magasabb, mint a vadon élő formáiké (a kutya és a ló esetében ha jól tudom a vad forma már ki is halt), tehát a "háziasulás" sikeres stratégia volt. (provokatív kérdésre provokatív válasz)
2021. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Ne etessétek a trollt. :D
2021. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!