Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol keressek olyan fiút vagy...

Hol keressek olyan fiút vagy lányt, aki állatorvosi diplomával rendelkezik, de nem tudott elhelyezkedni rendelőbe és Debrecen vonzáskörzetében él?

Figyelt kérdés
Az alapítványunk rendelőjébe keresünk olyan elhivatott, csapatban jól dolgozó új állatorvost teljes vagy részmunkaidőben, akinek elsősorban pervenciós feladatai volnának. Mentett állatokat kellene chippel ellátni, oltani és ivartalanítani.

2021. márc. 5. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Ez szép dolog tőletek! Nagyra becsüllek.


Bocsi hogy a kerdesre nem tudok valaszolni

2021. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Facebookon írjátok ki a városnak a csoportjába.


Vagy esetleg, az állatorvos tudományi egyetemmel valahol vedd fel a kapcsolatot, esetleg csináljátok olyat hogy plakátoljátok ki az álláshirdetést.

2 hete sok ilyesmit láttam, az egyetemen.

2021. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Aki állatorvosi diplomával rendelkezik, nem "fiú vagy lány", hanem férfi vagy nő, figyeld a korukat...

Nem gyerekeket akarsz dolgoztatni, hanem felnőtteket.

2021. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Anyagiakról lehet tudni valamit?
2021. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Küldesz egy mailt ahová elküldhetem a CV-t?
2021. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én fogom foglalkoztatni, én az ellátandó állatokat fogom a részére leszállítani. A bérezése attól függ, mennyi a tapasztalata, rész vagy teljes munkaidőben akar dolgozni vagy csak egy ivartalanítási pályázat lefolytatása céljából határozott időre megbízási szeződéssel. Ha sikerül olyat találni, aki rendelkezik vezetői engedéllyel és több tapasztalattal, őt be tudnánk vonni a prevenciós munkán felül a gazdás állatok ellátásába is. A lakhelye, családi állapota is befolyásoló, hogy mennyire tudjuk terhelni. Én a fiatalabb, függetlenebb jelölteket preferálnám, mert ők mobilisak, tudjuk őket tanítani, a többi rendelőnkbe átvezényelni, ha oda több ember kell egy nagyobb kolónia ivartalanítása miatt. A gyerekes jelöltekkel a jelenlegi körülmények között nem lehet tervezni. Nem tud műteni, ha zárva vannak az iskolák, óvodák, mert otthon kell lenniük és online tanulni velük. Tehát olyat keresnék a csapatba, akire lehet építeni, mert a pályázatok teljesítésére vannak adva határidők. Nekem se mindegy, kivel kell dolgoznom a jövőben.
2021. márc. 5. 08:55
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Adsz egy e-mail címet hogy elküldjem az önéletrajzomat?
2021. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Az egy kicsit szerencsétlen megfogalmazás, hogy ti akartok tanítani valakit az állatokról, akinek ott van a neve előtt a dr.
2021. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A tapasztalattal rendelkező orvosok fogják tanítani és folyamatos továbbképzésre küldeni a pályakezdőt. Attól, hogy van egy dr a neve előtt még nem tud annyit, mint aki 5-10 éve áll az asztal mellett. Az új munkatárs befogadása és szakmai támogatása szerintem nagyon fontos. Sajnos nem mindenhol szeretnek kezdőkkel vesződni, mert a betanulási idő alatt inkább hátráltatják a munkafolyamatot. Viszont, ha fel tudja venni a fonalat és jól érzi magát, idővel remek szakamberré tud válni. Ez bármelyik frissen végzettről elmondható. Nálunk jelenleg is van egy leányzó aki tavaly végzett és borzasztóan ügyes. Gyönyörűen ivartalanít. :)
2021. márc. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!