Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Észrevettétek a puha praclisok...

Észrevettétek a puha praclisoknál a változást? melyik állatvédelmi szervezetnek adjátok az adótok 1%-át?

Figyelt kérdés
A Győri Puha Praclik Egyesületnek szerettük volna a barátaimmal adni az adónk 1%-át, de elbizonytalanodtam. Az oldalt commentelőknél láttam hogy páran írták hogy pofára megy az örökbe adás. Azt én is észrevettem hogy a korábban összeszedett oldalon, most azt látom hogy elnagyolt, s hanyag. Korábban mintha mindenről több és jobb tájékoztatást adtak volna. A licitjeik is mindig szépek voltak most meg azt sem tudni kik azok a macskák és a posztjaik is szét vannak pontozva, élvezhetetlenek s átgörgetek felettük. Korábban teljesen mások voltak, nagy csalódás.

2021. márc. 15. 16:14
1 2
 11/12 anonim válasza:
53%
Észre ám, de még milyet. Volt egy kiszemelt macska, akit örökbe szerettünk volna fogadni. Mindenki részéről megvolt a szimpátia. Mikor adomanyt vittünk majdhogynem kezet csókoltak, aztán mikor mentünk volna a macskáért, közölték, hogy egy ismerősüknek adták. Mindegy, vegülis jó helyen van, örökbe fogadtuk egy másik cicát, csak ez így egy pofon volt. Mikor gondok jelentkeztek, akkor mindenre a másik macska volt a megoldást. Bármit kérdeztünk, az egyesület vezetője nem tudott rá válaszolni, csak hogy hozzunk egy másik macskát. Vicc hogy macskás egyesületnek fingja nincs a macskákról. Azóta az oldalukat sem követjük. Az adó 1% pedig a Mályi madármentő állomásnak megy!
2021. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Most is fényezik magukat, hogy erőn felül teljesítenek, pedig ők döntik el mennyit vállalnak. Épp egy macskából csinálnak tűpárnát, akit már rég el kellett volna engedni, de inkább kísérleteznek rajta. Elég szomorú, hogy pont ők lennének a macskák kínzása és egyéb hasonló ellen. Dehát kell a marketing, mert gagyi az oldaluk egy ideje, dedósak lettek a posztjaik, minden erről a macskáról szól, mindig kéregetnek, kommentekre tojnak reagálni. Ego az van, csak kérdés mire 🤔
2021. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!