Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez legális? Részletek lenn.

Ez legális? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédunk két kutyát tart, egy kant és egy szukát. Rendszeresen születnek a kiskutyák, de valamennyit a szülés után meggyilkolják. Vízbe fojtják és a földhöz csapják. Egyszer láttam, hogy egymas után hét kiskutyával végeztek így. (Szóvá tettem, miert nem viszi be őket a menhelyre, de csak morgott valamit válaszként.)Ez nem bűncselekmény?

2021. márc. 28. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

10es

Akkor te is egy gyilkos lennél, semmivel sem jobb a másiknál. Attól, hogy te így gondolkozol még az nem lesz helyes.

2021. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem lennék gyilkos, csak annak venném el az életét, aki egy másik életet kioltott, ártatlanokat nem bántanék. Mondjuk, hogy én lennék az ítéletvégrehajtó. :) Jó, tudom, hogy nem gondolom jól, igazából nem lennék képes ártani senkinek, de az mégis csak bosszantó, hogy sz ilyenek jóformán megússzák egy "enyje-bejnyével".
2021. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

12 igazad van. Szemet szemért, fogat fogért.

Az ember felelős azért, amit megszelíditett.

2021. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Provokatív kamukérdés. Ugyan magyarázza már el nekem bárki is, hogy miért fedeztetné megállás nélkül a kutyáit, ha utána végez a kölykökkel? Ennyire h.lye ember a világon nincsen. Színtiszta kitaláció az egész.
2021. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem azt mondta hogy fedezteti, csak hogy együtt tartja a szukát és a kant. Simán vannak ilyen állatkínzó elmebetegek.
2021. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
14# Sajnos van.
2021. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Végig se tudtam olvasni a kérdést! Ez borzalmas!😢😞❤
2021. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es: Igazad van, ez borzalmas, de szerintem ki kellett îrni, írnom és el kell olvasni.
2021. márc. 31. 16:34
 19/19 anonim válasza:
Hát nem tudom. Most nyílván mondhatnám, hogy jelentsd fel, de ki tudja azzal mit érsz el.
2021. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!