Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » T.i tamogatnatok az allatok...

T.i tamogatnatok az allatok szerepeltetesenek betiltasat a cirkuszokban?

Figyelt kérdés
en talan igen. sot igen! vegul is a termeszetes elohelyukon a helyuk..

2021. ápr. 25. 17:32
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
marmint a vadallatoknak, amiet uge szoktak mutogatni. a szeliditett allatoknak, haszonallatoknak nyilvan az ember mellett, de nem rajuk gondoltam
2021. ápr. 25. 17:34
 2/34 anonim válasza:
93%

Igen, nekem őszintén szólva fura hogy ilyenek még vannak.

Olyan helyen kellene lenniük ahol jól bánnak velük. De azt sem mondom hogy feltétlen az állatkertet is jónak gondolom..

2021. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Igen, támogatom!


Egy tigrisnek, oroszlannak, kigyonak, pumanak medvenek stb nem egy 5m x 5m - es ketrecben kéne élnie az életét.

Ráadásul hogy nincsenek megfelelően ellatva.

És drogoztatjak őket, hogy ne vaduljanak be.


Amelyik állat az emberhez szokott és ERŐSZAK NÉLKÜL lehet tanítani, az maradhatna, de a többinek a természetben a helye

2021. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
12%

Nem!

Én kiskoromban nagyon szerettem cirkuszba járni, elefántra ülni... Miért akarjuk elvenni ezt a gyerekektől?

2021. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mert a gyereknek az 1-2 óra öröm, az állatnak pedig egy évekig tartó szenvedés.
2021. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
93%
A cirkusz egy nagyon szomorú és brutális közeg az állatok számára - most elsősorban a vadon élőkre gondolok. El se lehet képzelni, mennyit szenvednek szó szerint ezek az ártatlan, védtelen lények azért, hogy a porondon "jól" szerepeljenek. Be kéne tiltani az állatviadalokkal együtt, bőven elég, ha csak emberi műsorszámok vannak (artisták meg ilyenek).
2021. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
89%
Mindenkép, az állatoknak nem a cirkuszban van a helyük!
2021. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
96%
Én támogatom de úgy hogy az állatok utána ne egy temetőbe kerüljenek hanem állatkertbe
2021. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is amellett vagyok, hogy az állatokat nem lenne szabad cirkuszokban szerepeltetni!
2021. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
40%
Célszerűbb lenne azt betiltani hogy új állatokat képezzenek ki. Ha holnap betiltanák hogy a cirkuszban nem szerepelhetnek állatok szerintetek mi történne velük? Jó esetben rezervátumba szállítanák őket (mondjuk ez nem túl valószínű) és ott mit csinálnának? Egy ilyen nagy változás megterhelné pszichéjüket. Gondoljatok bele ha valaki hirtelen kiragadva a megszokott életetekből (még ha káros is) ti sem viselnétek jól. Segítség kéne ezeknek az állatoknak de kitudná meg adni nekik?
2021. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!