Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » T.i tamogatnatok az allatok...

T.i tamogatnatok az allatok szerepeltetesenek betiltasat a cirkuszokban?

Figyelt kérdés
en talan igen. sot igen! vegul is a termeszetes elohelyukon a helyuk..

2021. ápr. 25. 17:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
Naná
2021. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
41%
Én támogatnék Csongornak pluszban 1-2 nyelvtanórát.
2021. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%
Na jó, Így jár az aki véletlenül a kezdőlapon észrevesz egy kérdést az állatvédelem kategóriában. :D
2021. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb embernek fogalma sincs róla, hogy milyen kínzásokat kell átélniük az állatoknak! Vagy csak leszarjátok? Az elefántok pl. pá négyzetméteren vannak, folyamatosan verik, kínozzák őket, a legtöbb egyszerűen beleőrül ezekbe. Aki ezt támogatja, annak kínhalált szánnék!
2021. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
46%
Én a kérdesre nem válaszolnék, inkább lenne egy másik kérdésem. Itt mindenki látta már,hogy verik, meg drogozzák az állatokat? Meg hogy 5×5 négyzetméteren tartják huzamosabb ideig? Vagy csak hallattátok valakitől, aki hallotta valakitől, aki olvasta valahol?
2021. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
90%

Én láttam videókat ezekről sajnos. A retinámba égtek a képsorok.

De úgy alapvetően: ki az, aki szerint normális, hogy pl. tüzes karikákon ugrálnak át az oroszlánok vagy, hogy a két mellső lábukra állítják a medvéket, és úgy kell végigmenniük egy kötélen? A vadonban mikor használják ezeket a "skilleket"? Tökre természetellenes az egész. Nem cirkuszba valók az állatok.

2021. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
16%

16 elméletben ez az EU ban tilos...

Melyik országból származó videó volt?

2021. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
10%
Én szeretem a cirkuszt, nem támogatnám...Ettől függetlenül tökre igazatok van.
2021. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az elefántokat, patásokat és futómadarakat napközben legalább 200 m2-es kifutóban kell elhelyezni.

(1) Az állat kizárólag olyan mutatványra tanítható be, amely a fajára jellemző természetes viselkedés által megszabott határokon belül marad. Ennek során - a tudományos kutatások nyilvánosságra hozott eredményeinek megfelelően - figyelembe kell venni az állat korát és betaníthatósági szintjét, a nemét, egészségi állapotát, valamint cselekvési készségét.

(Nem ugrálhat tüzes karikákon át)

2021. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%

Van, ahol már kiváltották az élő állatokat hologrammal, én azt támogatnám, hogy ebbe az irányba menjenek el a cirkuszok, akik mindenképpen akarnak állatos műsort.

A delfineket is ki lehet váltani lassan robot állatokkal. Fejlődik a technológia, haladni kell vele. A fogságban született állatokat meg vadasparkban, állatkertben kellene elhelyezni, a vadonban nem biztos, hogy túlélnének.

2021. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!