Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen hajdú bihari hatósággal...

Milyen hajdú bihari hatósággal vitethetem el a szomszédom kutyáját?

Figyelt kérdés

Mielőtt kitaláljázok, nem lehet beszélni a szomszéddal, szerinte nincsen semmi gond azzal ahogy a kutyát tartja.

Maga a kutya be van zárva egész nap a lakásba pedig elég nagy, naponta kb 3x fél órára engedik ki, ilyenkor rohan mint egy őrült, labdázik, ugat ami nagyon zavaró. Folyamatos ürülék és vizelet szag van, ha a kerítés mellett vagyunk támad. Az udvar már úgy néz ki, mont agol bomba robbant, nyáron a homokot veri fel,fújja hozzánk a szél, télen a sarat veri rá a ház falára. Rendőrség, gyepmester nem foglalkozik vele.



2021. ápr. 28. 07:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen pszichopata gyökerek mérgezik a kutyákat. :/ Azt hiszik attól jobb lesz és nem vesznek másikat...
2021. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Ja persze akkor mi szívjunk mert más igénytelen. Hiába kértem, hogy kerítsen le a kutyának egy részt vagy vigye el inkább sétálni ne lakott területen randalírozzon vele. Egyébként se lakásba való a kutya teljesen meg van őrülve miatta. Kerítést kértem csinálja meg, felrakott valami nádat, ami semmit nem ér.

Jegyzőnél már jeleztük a botrányos állapotokat

2021. ápr. 28. 11:36
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi a botrányos, az hogy a kutya felveri a port és a saját kertjükbe szarik? :D
2021. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

-kutyaürülék az udvaron amit nem azonnal szed fel -amit reggel kirak a kutya általában csak délután

-levizelt kerítés,házfal, kivizelt tuják

-állandó munkát csinál nekem azzal, hogy a port/sarat nekem kell az ő kutyája után takarítani

-kutyaszőr az udvaron

-állandó ugatás, dübögés

-támadó viselkedés a kutya oldaláról

Ez a botrányos

2021. ápr. 28. 11:50
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Kutyaürüléknek nincs szaga, mert megszárad. Nálunk is a kertbe kakilnak a kutyák és nem szedjük össze. (Szerintem senki sem)


A kerítést ha levizeli, akkor megszárad.


A port és sarat hogy viszi át hozzátok, ha a szomszédban van? Olyan sok port azért nem ver fel egy kutya, nem egy bivalycsordáról van szó.


Támadó viselkedés ellen jó az olyan kerítés, amin nem lát át.


Szerintem te egy igazi idegesítő, zsémbes kutyaundoros szomszed lehetsz, akit én speciel már szájon vágtam volna sokszor. Nagy szerencséd,hogy nem az én szomszédom vagy :D

2021. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a botrányos, hogy az ilyen kérdező félék mindenbe belekötnek.
2021. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaszar annyira nem bűzlik, hogy a szomszédban is érezni lehessen. Nálunk a kerttől pár méterre a saját udvarunkban sem érződik. Te valami extrém szimattal rendelkező emberke lehetsz.
2021. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%
Az én szomszèdomban jelenleg 50 tehén van. Ól nèlkül az esőn... Itt van szag, eddig mégsem érdekelt senkit. Szóval gondolj arra hogy, rosszabb is lehetne a helyzet, simán tarthatna 20 disznót is a saját portàjàn.
2021. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a jó fene lehet botrányos abban, hogy egy kutya pörög? Meg délután szedik össze egy a kutyaszart, hát hagyd már magad. Nálunk heti kétszer van szedve, semmi szagot nem érzel tőle odakint, belelépni meg nem fogsz, akkor mit aggódsz?

És mit vársz, hova hugyozzon szerencsétlen kutya? Majd a te kedvedért csak bent hagyják pisilni, nehogy zavarjon téged a másik telekről.

Egyszer azért panaszkodsz, mert bent tartják a nap nagy részében, máskor meg az a bajod, hogy kint csinál valamit. Dönts már el mit akarsz.

2021. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Plusz kerítésre lehet feltenni hálót, úgy át sem látsz és a por sem megy át hozzátok.
2021. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!