Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van olyan Budapest környéki...

Van olyan Budapest környéki állatvédő szervezet, ami foglalkozik is állatvédelemmel?

Figyelt kérdés

Párnak írtam, de egyelőre....semmi.

Még csak nem is látták, el se olvasták.

Egy bolond, alkoholista emberről lenne szó a településen, kb két év alatt pár kutyáját eltüntette valahogy, etetni nem is eteti őket, macskákat dobálja téglával, vadorzóskodik, stb.

A pali még kb a középkorban él, tv-je ugyan van, de semmi más nincs, unalomból "foglalkozik" az állatokkal, mindig beszerez valamit.

Az összes állata mindig teljesen sovány, legyengült, kicsi.



2021. jún. 10. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha Heves megye, akkor miért Bp környéki szervezetet keresel..? Persze, hogy messziről nem tudnak segíteni.
2021. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Próbáltam ittenieket is, de nem nagyon akartak segíteni.

Hatvan amúgy, ez Pest megye széle.

2021. jún. 10. 15:34
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudsz mit kezdeni, ez az állam hibája, mert leszarja ...
2021. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én többször próbálkoztam mindegyiknél az itt felsoroltak közül, vagy semmi reakció nem volt, vagy elhajtottak a francba. Egyedül egy lány van aki segít nekem a környéken, ő nem dolgozik senkinek, egy ilyen önjelölt állatvédő, ingyen csinálja a saját szabadidejében. Ha valami gond van vagy őt hívom, vagy az állatorvosunkat. Az állatorvosunk szerint ezek az "állatvédő szervezetek" csak az adó 1%-ára mennek. Hát igaza van...
2021. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!