Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatkínzásos ügynél elítélhet...

Állatkínzásos ügynél elítélhetnek valakit néhány tanú alapján csak?

Figyelt kérdés
Ilyen esetnél gondoltam: Valakit feljelentenek a rendôrségen mert állítólag megölt egy kutyát. Három ember azt mondja , hogy ô megölte de nincs semmi bizonyíték. Csak az alapján gyanúsítják mert hárman mondták.Megindul a nyomozás és gyanúsított kihallgatás. A kutya holtteste nincs meg és arra nincs bizonyíték , hogy ez a kutya konkrétan létezett. Ilyen esetbe lehet valami a dologból? Mert tudtommal kell egy szakértô aki megállapítja a halál okát meg , hogy szenvedett valamit. Köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 25. 17:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Jól írják, ha nincs bizonyíték semmi nem fog történni, meg fogja szüntetni a rendőrség az eljárást.Egyébként van olyan a Btk.-ban , hogy hamis vád ... :)



Értem. Remélem így fog történni. Nagyon megijedtem a rendôrségi kihallgatáson. Azt sem tudtam miért hívtak be. Egy bunkó , seggfej nyomozó volt ott. Mondta , hogy nincs értelme tagadni mert hárman vannak egy ellen. A bíró neki fog hinni szerinte.

2021. júl. 25. 18:41
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#11 szerintem csak ezért mondta, hogy beugrasszon, és ha tényleg te tetted volna, akkor bevalljad.


Ne félj, ha nincs bizonyíték nem lesz belőle bajod. Viszint azt a 3-mat feljelenteném hamis vádért/tanúzásért.

2021. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos akkor sem történik semmi ha van "bizonyíték". Tehát videó, holttest, félholt kutya. Ennyit ér egy állat élete ma Magyarországon.
2021. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Olyan nincs hogy nincs bizonyitek. A kutyarol is siman tudnak DNS- mintat venni.
2021. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Mármint ha az illető tényleg megtette. 14-es vagyok.
2021. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Ja csak a kérdést olvastam. Ha utal es kitalalt rolad hazugsagokat akkor ok kerulnek bajba hamis tanuzasert.


Egyebkent ha nincs bizonyitek addig csak a nyomozas van.


Ha nincs kutya akkor eloszor a kutyat keresik meg. A tanu onmagaban keves bizonyitekok is kellenek.

2021. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Olyan nincs hogy nincs bizonyitek. A kutyarol is siman tudnak DNS- mintat venni.


Mondtam már , hogy nincs holttest mert nem öltem meg semmit. Ennél az oknál fogva lehetetlen , hogy nem létezô kutyán bármit találjanak. Csak az a 3 ember állítása miatt van ez az egész , hogy ôk látták amint én megölök egy kutyát. Ennyi a bizonyíték.

2021. júl. 25. 19:15
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk az ilyenért még kihallgatás sem lett volna, annyira szőnyeg alá söpörnek mindent.
2021. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyomozás? Az emberek ellen elkövetett bűncselekményre sincs kapacitásuk.. senki sem fog nyomozni.
2021. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
34%
Sántít ez az egész... Szerintem így akarod magadat tisztára mosni akár magaddal szemben is, hogy itt is hazudsz. Vannak ilyen beteges hazudozók, akik akkor sem ismernék be tettüket, ha videón lejátszanák előtte...
2021. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!