Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kit hívjak a bántott állatot...

Kit hívjak a bántott állatot látok?

Figyelt kérdés
Lórol vagy kutyárol beszélek

2021. szept. 30. 16:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. szept. 30. 16:42
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, illetve a helyi állatmenhelyet, állatmentőket, vagy a legközelebbit, illetve a rossz körülmények közt tartott állat esetén a jegyzőt.
2021. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 Igenis közünk van hozzá, ha más egy élőlényt bántalmaz, főleg ha az nem is tudja megvédeni magát. Gondolom, ha egy nőt látsz szétrugdosva a földön se hagyod ott "nem az én dolgom" címszó alatt. Ugyanígy egy állatot se hagyunk szenvedni. Pszichológusnak meg végképp nincs köze ahhoz, hogyha valaki nem szeretne egy érző lényt kitenni ennek, szóval ajánlom hogy inkább te hívd fel a pszichiáteredet, és beszélgess el vele. Egyébként igen rendőrséget érdemes, és ők majd közbenjárnak.
2021. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1 pont a magad fajta semmire kellök sétálnak tovább, amikor az utcán esik össze valaki. Költözzél ki a sivatag közepére, ott egész nap a saját dolgaiddal foglalkozhatsz, és legalább másokat se terhelsz a csökött személyiségeddel
2021. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán értem: most köze nincs más dolgához, vagy büncselekmény nincs?
2021. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
A hozád hasonló pöcsök nézik el a gyermek bántalmazást, a növerést, az állat kínzást, mert az nem az ö dolguk. Viszont én a magamévá teszem engedelmeddel.
2021. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

7: Akkor kívánom neked, hogy járjál 3 évig bíróságra teljesen értelmetlenül, mert valaki a szeme sarkából látni vélt valamit amit ha csak kicsit közelebb jön láthatta volna, hogy nem igaz. Én 3 évig jártam azért bíróságra mert szamárnak nézett egy festő állványt a feljelentő.

És nem azt mondtam, hogy ami tényleg egyértelmű nem kell vele foglalkozni, hanem azt, hogy előbb tájékozódni, megnézni, hogy mi történt pontosan és az alapján ha tényleg 100%-ig atom biztos az ember a dolgában akkor ott a rendőrség. De minden csipp-csupp baromságért ne szaladjunk már a rendőrségre.

2021. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
8 most tényleg azt akarod itt beadni nekem, hogy ebben az országban, ahol egyébként elég alacsonyan van az állatvédelmi törvények betartása, te 3 évig jártál bíróságra azért, mert egy festö állványt püföltél... Ezt komolyan gondoltad?
2021. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
9: Nem mindtam sehol, hogy ez melyik országban volt. Elárulom, nem Magyarországon történt. Mert sokáig éltünk külföldön.
2021. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Helyi jegyző, rendőrség, állatvédők, menhelyek.
2021. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!