Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kit hívjak a bántott állatot...

Kit hívjak a bántott állatot látok?

Figyelt kérdés
Lórol vagy kutyárol beszélek

2021. szept. 30. 16:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! És lécci fejezzétek be a veszekedést!
2021. szept. 30. 19:08
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Én a nébihnél szoktam jelenteni, ők csinálnak is valamit.

Faluban lakok, a jegyző egy nyomorék buz1, még ki is nyalná a s3ggét az állatkínzónak ha rajta múlna. Rendőrség is lesz4rja. Szurkolók is magasról, 2x írtam be videofelvételeket is küldtem egycelég durva esetről de baxxtak válaszolni is. Csak az öregasszonyokkal mernek packázni, de azokkal is úgy ha 40-en mennek ki.

2021. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
12-esnek: na azért a balotaszállási aljahulladék vénku rva az megérdemelte volna a kötelet viszontválaszként, hogy érezze a törődést és az igazságot
2021. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi 12. Egyetértek!
2021. okt. 17. 18:26
 15/15 kovacs Fruzsi 27 válasza:
55%

Sziasztok

Bocsi hogy igy ide irok, csak erdekelne hogy hogyan zajlott a NEBIH-el a jelentes?

Mert en hiaba hivom oket vagy irok nekik nem valaszolnak, mert itt is a szomszedunkban 3lo van, es szeretnem jelenteni, egyebb okok miatt..

2021. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!