Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Vegánok, egyetértetek azzal...

Vegánok, egyetértetek azzal az állítással, hogy "Amikor levágsz egy disznót, a disznó is levág belőled egy darabot"?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 18:03
1 2
 11/20 anonim válasza:
57%
Na uzenem a sok nagyokos vegannak, akik a hulyeseget elhiszik es sajat magukat teszik tonkre: A hazi sertes azert van hogy taplalekul szolgaljon az embernek. A vaddisznoallomanyt meg ha nem tartana karban a vadasztarsasag, veszelyesen elszaporodnanak mai korulmenyek kozt es kitorne a pestisjarvany. Ket seggberugas kell sok embernek aki a hulyeseget terjeszti
2021. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

#11

Sok vegán ellenes hülyeséget olvastam már ezen az oldalon (meg úgy általában is), de ez top 3-as. :D

2021. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsnek próbálsz tűnni, de nem vagy az, mert ennek a mondatnak semmilyen értelmezése nincsen.
2021. nov. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Eszembe jutatta, mikor a nyelvórán úgy alkottam mondatot, hogy csak a nyelvtan ment...


Nyelvtanilag helyes, de semmi értelme sincs.

2021. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem értem a jelentését. Hogy vág le belőle a disznó is egy darabot? Inkább hozzá nő egy darab a disznóból, mondjuk a picsájára hízik tőle.
2021. nov. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
71%

Ha jól értelmezem, ez arra utal, hogy a "lelked" egy darabját adod oda a disznőölés miatt, és egy kicsivel "rosszabb" ember leszel, vagy valami ilyesmi... Tehát, hogy morálisan lejjebb süllyedsz. Asszem (?)

Vegán vagyok, és úgy a nagy átlagra kivetítve nem értek egyet ezzel, hiszen a húsevőkből hiányzik az a morális iránytű, hogy megölni egy disznót helytelen. Számukra ebben nincs semmi etikailag megkérdőjelezhető, ezért lelkileg náluk nem hinném, hogy bármilyen változást okoz.

Ha én vegánként rá lennék kényszerítve, hogy megöljek egy disznót, belőlem lehet, hogy "levágna egy darabot" mert ezzel annyira a morális elköteleződésemmel mennék szembe, hogy lelkileg megterhelő lenne számomra.

Meanwhile lehet, hogy tökre nem így értette a kérdező a mondatot, és az is lehet, hogy úgy, ahogy van, semmi értelme :D

2021. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak szimplán bölcs akart lenni,és f*szság lett belőle.
2021. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Vegán vagyok, de nem teljesen értem mit akar ez jelenteni.
2021. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

Juj-juj, akkor Józsibá' a falusi böllér nemsokára el fogyni.

Ugyanis elég sok disznót levágott már életében, és ha azok szintén levágtak belőle egy-egy darabot.......


Ja, vagy mégsem? :D

2021. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát,tapasztalataim szerint disznóvágás után hozzád csapott egy pár kilónyi valamit ahelyett,hogy ő is levágott volna.
2021. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!