Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Aki bánt egy macskát, az...

Aki bánt egy macskát, az miért nem próbálkozik egy nagymacskával?

Figyelt kérdés
Akkor elismerné a környezete, hogy egy erős ember, de így...

2022. jan. 6. 08:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy meg miért lenne szerinted szabad? Pont azért amiért a tieid.Ház közelbe szoktattad őket,de bent "nem marad meg" és sokan is vannak,neked se kell bent a kár,had okozzanak kint másnak,mert kerítésre se akarsz költeni.


Ugyan ilyen indoka van mindenki másnak arra,hogy kint legyenek a DÖGJEI.

Ha majd te hajlandó leszel arra,hogy annyit láss el amennyit magad mellett tudsz tartani normálisan addig nyugodtan mutogathatsz másra,hogy ő nem jól csinálja.De addig ugyan olyan vagy,az hogy tömsz a hasukba egy falat kaját naponta nem tesz téged jobb emberré.Engeded a sok kártevőt szaporodni azzal is,hogy feleslegesen életben tartod.


Szólni szólhatunk mi a környéken 50 helyre is 2 válasz van.

1.Tele vannak,nincs hely több macskának

2.Majd ránéznek..

És nem lesz semmi.Bele unnak az emberek a folyamatos kárba amit okoztok azzal,hogy mindent sajnáltok és mindent etetni kell,szaporodni hagyni kell.Ha nem megy menhellyel,gyepmesterivel,szép szóval (kit keressek vele de komolyan? Melyik etetőjüknek tudok szólni a 2847393-ből,hogy vigye be? Mindegyik úgy mint te mossa kezeit.Csak eteti.),semmivel akkor marad a kevésbé humánus megoldás.

2022. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Dolgoztam nagymacskákkal, elárulom egy házimacska fényévekkel nagyobb féreg.

Amúgy meg mióta bántunk állatokat elismerésért? Értem én, hogy a kérdező hülye, mint a segg, de minek kell reklámozni?

2022. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

#12-nek kiderítem a címét, úgy összecsomagolom, mint a karácsonyi ajándékot....

És van még pár ilyen féreg az országban, megkeressük őket szívesen...

2022. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%

Beteg fsz komolyan, azon pattog, hogy vannak macskák.

A macska nem lakásállat, annáűl szabadabb élőlény kevesebb van.

Ez a beteg gci írkálja mindig ide ezeket a fsz kommentjeit, hogy tartsd bent a macskád.

Tudnám úgy szájbaverni vagy 3x, hogy belezöldül.

Ez a hülye még életében nem látott szerintem macskát.

Vajon az életben is ekkora pofája van?

Kideríteném tényleg.

2022. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki nagymacskát akar bántani, az valószínűleg fegyverrel, csapdával, méreggel teszi. Ezek által már sajnos erősebb az ember. :(
2022. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%
Mi ez a sok szájhős gyakorin? A nagy szájbaverő emberek.Sok félroma kis 20 kilós fotelállatvédő gyerek.Megadtam a címem kússz csak ide nyugodtan,már ha annyi bátorság szorult is beléd és nem csak pofázol.🤣
2022. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%

#14:

Gyere csak ide te pattogócigány, majd megtudod, milyen érzés, mikor ládahúzóvassal kapsz akkorát a pofidba, hogy legalább 10 fogacska lesz a tenyeredbe köpdösve a szádból. 😃

2022. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

14-es drága a lövésztéri kutyát nem érdekli a macskáid :D

A szabadnak született dumát pedig tartsd meg magadnak és etess vele mást

Minden állat szabadnak született ennyi erővel vagy nem?

Míg más portájában tesz kárt addig szerintem jobb lenne csendben maradni és lapítani mint szar a fűben :D

Talán a kárt kifizeted amit okoz a kis kedvenced?Ja nem de azért aki anyagi vonzatú kárt szenved miatta annak kuss a neve

Nem tudom hol élsz és a hozzád hasonló emberkék :D

Törvény van rá hogy köteles vagy a saját telkeden belül tartani az állatodat.Kicsit járj utána a dolgoknak szerintem mielőtt olyan okosnak érzed magad.Ha baja lesz az állatnak az egyedül a gazdi felelőssége és hibája tök mindegy milyen állatról van szó

2022. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%

Igazából a saját kára,ha nem tartja be azt,hogy a saját kertjében maradjon a macska.

Nem tartod bent? Nincs macskabiztos kerítés? Kifutóra se költenél? Had menjen ahová akar?

Semmi baj,ha nem zavar hogy autó ki fogja vasalni,kutya elkapja,mérget szed össze vagy valamelyik szomszéd megunja,hogy oda jár a kutyát hergelni vagy oda sz*rni-hugyozni a ház köré,és beadja valamelyik menhelyre,hogy találta.

(És az még a békés megoldás)


Magatoknak vesztek/hozton macskát,nem az utcának és nem a szomszédoknak.Nyáron rendszeresen bepofátlankodnak a nyitott ablakon is,hiába a rács ha slimfit verziós gyurma macskák járják a környéket.

2022. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok cigány.

Azt meséld már el betegagyúkám, egy macska milyen kárt tud tenni bármiben is?

Azt csak szívből tudom kívánni a hozzád hasonló véglényeknek is, hogy lepjenek el jó töményen a patkányok, egerek, pelék, mindenféle rágcsálók.

Kb annyi eszetek van, mint a hígagyú ausztráloknak, akik kiírtották a macskák zömét.

Vagy valami megszállott madárbzik vagytok?


Ha még a kutyák idegesítenének, megérteném, de a macskák basszus....


Ehhez tényleg ész kell, komolyan.


A frissen festett kerítésed. Idióta.

2022. jan. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!