Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Jászságból melyik állatvédelmi...

Jászságból melyik állatvédelmi szervezetnek érdemes telefonálni?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom hogy hogy kell ezt intézni mert eddig nem volt szükségem erre de most már cselekednem kell. A szomszédunknak tele van szeméttel az udvaruk, magukat alig tudják eltartani de ennek ellenére egy csomó állatot tartanak. A gyerek számtalanszor veri is most már őket. Ló, kutya, macska, birka, kecske, malac meg minden. És mind alul táblált. Az ,,istálló" akit építettek neki konkrétan szét szedett szekrény oldalakból álló tákolmány. És ebbe a kicsi helyre benyomnak mindent. A lovak a szamarakkal konrétan tapossák a birkákat. Ha születik kis kecskéjük konkrétan éhen hal mert azt a kevés tejet is lefejik róla. Egy szóval borzasztó szerintem.

2022. febr. 20. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt olyan súlyos lehet a helyzet, hogy nem csak a Jászság-beli állatvédőket érdekelné. Fotózz amit tudsz, és küldd el a nagyobb, "híresebb" állatvédő szervezeteknek. Pl. Állatvédőrség, Fema állatvédő szervezet, Segítő kezek az állatokért (ők haszonállatokat is mentenek), Szurkolók az állatkínzás ellen, stb...


Ha a hivatalos megoldást keresed, akkor bejelentés a helyi jegyzőnél, neki ki kell menni ellenőrizni, és meglátása szerint cselekedni. Ha ez megvan, akkor azonnal fordulnék a fentebb említett állatvédő szervezeteknek.

2022. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy a jegyzőnek próbáltuk jelenteni de azt mondták hogy ez nem az ő dolguk😅. De köszönöm a segítséget!
2022. febr. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!