Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Törvényes ilyen körülmények...

Törvényes ilyen körülmények között disznót tartani?

Figyelt kérdés
Három éve költöztem a faluba és szomszédom sok kelletlenséget okoz. Legalább 10 felnőtt disznója van + rengeteg malac. Minden nyáron óriási a bűz, 5házzal odébb is érezni lehet,én pedig közvetlenül mellette vagyok. Már most is,hogy kicsit melegebb az idő már kezd bűzleni. Ősszel pálinkát főz, olyankor is cefreszag messzire érződik, de az legálább csak 2-3napig tart. Azonkívül nyáron mindig begyújtanak valamit a kertbe és átszáll hozzám a fekete korom, van úgy,hogy a frissen mosott száradó ruhákra. Próbáltam vele beszélni, de csak goromba annyit mondott,hogyha nem tetszik akkor húzzák vissza a városba.

2022. márc. 26. 17:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Cubina, azt írod a 9. laksz, ők meg az 5. emeleten.

6,7,8 emeleti lakók nem érzik?

2022. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Cubina ***** válasza:
33-as, a nyolcadikon laknak (5-en), pont alattam. Lekértem a tulajdoni lapot, ott látni a tulajdonos címét, írtam is neki. Ha nem csinál semmit, akkor a jegyző segítségét fogom kérni, ahogy itt ajánlották. Még mindig szagolom a bűzt, remélem már nem sokáig. :(
2022. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
De örülhetnek nektek az egész faluban! Képzeld: a sertés mellett disznó szag van a pálinka mellett pálinka szag a pince mellett bor szag, sörfőzde mellett sör szag.
máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!