Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatkínzás esetén...?

Állatkínzás esetén...?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni, és lényegre törő. Tegnap párommal megnéztünk egy másik megyében lévő vidéki házikót kívülről, mert kíváncsiak voltunk rá, és érdekelt volna megvételre. Sajnos a szomszédos házban romák laknak, így elengedtük...sétálgattunk még egy kicsit a környéken, és mikor jöttünk visszafele a kocsihoz, sajnos egy bicskanyitogató dolog történt, abból a házból, amit az előbb említettem, kint volt az egyik roma gyerek (kb 7-8 éves) és egy alig egy méteres madzagon rángatott egy kb 2-3 hónapos kis kutyát, emellett pedig volt nála egy vasrúd, amivel meg is ütötte, illetve a földet ütögette erőteljesen a kutya mellett..iszonyat módon feldühödtem ezen, de erőt vettem magamon, és kedvesen mondogattam neki, hogy ne bántsd azt a kis kutyát stb, azt mondta, jó, de nyilván, mikor már elmentem, hallottam, hogy csinája tovább...a kiskutya remegett, mint a kocsonya, teljesen stresszben él, látszott rajta, szenved :((((

Egyből felhívtam tesómat, aki többször mentett már kutyát, ő mondta, hogy szól a Szurkolóknak. Mi mást tehetek még? Nem tudok tétlen lenni, kérlek ha tudtok még más módot, írjátok le. A rendőrségről olvasom, hogy ritkán mennek ki ténylegesen ilyen esetekben, és veszik el az ilyen férgektől az állatokat, így más opciókat is meghallgatnék.



2022. jún. 6. 14:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen, lehet ezt kellett volna :( bár nem tudtam volna hova hozni…a menhelyek meg hemzsegnek :(

Meg tényleg ez az ördögi kör, hogy akkor úgyis szereznek x nap múlva másikat :((

2022. jún. 6. 20:29
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, ezek sajnos nem emberek :(
2022. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ennyire eredendően gonosz, már gyerek korában :(


Biztos ezt látja otthon a szülőktől :(

2022. jún. 6. 20:38
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyar gyerekek között is vannak gonoszak. Néhány ovis korú gyerek talált egy rigó fiókát, agyon akarták csapni bottal meg leköpni (!!!). Úgy szóltam rájuk, anyukák természetesen távolabb, majd nekem estek hogy mertem szólni a kölyküknek. Mondom maguk erre tanítják a gyerekeiket, agyoncsapni egy kismadarat és leköpni, milyen anyák maguk?? Úgy kullogtak el....
2022. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Persze, nem is csak rájuk mondtam. Van jó pár gonosz gyerek van sajnos :(
2022. jún. 6. 21:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#11

Hú szerintem az lett volna az egyik legrosszabb megoldás. Lehet csak még jobban ösztönöznéd vele és direkt csinálná, hátha más is jön és ad pénzt az új kutyáért.

2022. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább üsse agyon? Lehet azóta már nem is él a kiskutya.
2022. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Írd le mi történt, ha kimentek menteni, glom adnak nektek felvilágosítást... remélem sikerült kimenteni onnan.


Nagyon bírom az ilyen erős "embereket", legyen gyerek, nő, férfi, aki elbír a nála gyengébbel!


👏👏👏

2022. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Olaszliszka mond neked valamit?? Ha igen, szerinted kerüld az ilyenekkel a konfliktust, mert te szívod meg, de nagyon csúnyán.
2022. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mond. Nyilván nem én személyesen mennék oda és venném el tőlük :) de gondoltam van olyan szervezet, ami ilyen ügyekkel foglalkozik. Sajnos nem írtak választ azóta se…
2022. júl. 7. 12:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!