Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatkínzás esetén...?

Állatkínzás esetén...?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni, és lényegre törő. Tegnap párommal megnéztünk egy másik megyében lévő vidéki házikót kívülről, mert kíváncsiak voltunk rá, és érdekelt volna megvételre. Sajnos a szomszédos házban romák laknak, így elengedtük...sétálgattunk még egy kicsit a környéken, és mikor jöttünk visszafele a kocsihoz, sajnos egy bicskanyitogató dolog történt, abból a házból, amit az előbb említettem, kint volt az egyik roma gyerek (kb 7-8 éves) és egy alig egy méteres madzagon rángatott egy kb 2-3 hónapos kis kutyát, emellett pedig volt nála egy vasrúd, amivel meg is ütötte, illetve a földet ütögette erőteljesen a kutya mellett..iszonyat módon feldühödtem ezen, de erőt vettem magamon, és kedvesen mondogattam neki, hogy ne bántsd azt a kis kutyát stb, azt mondta, jó, de nyilván, mikor már elmentem, hallottam, hogy csinája tovább...a kiskutya remegett, mint a kocsonya, teljesen stresszben él, látszott rajta, szenved :((((

Egyből felhívtam tesómat, aki többször mentett már kutyát, ő mondta, hogy szól a Szurkolóknak. Mi mást tehetek még? Nem tudok tétlen lenni, kérlek ha tudtok még más módot, írjátok le. A rendőrségről olvasom, hogy ritkán mennek ki ténylegesen ilyen esetekben, és veszik el az ilyen férgektől az állatokat, így más opciókat is meghallgatnék.



2022. jún. 6. 14:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelet a kivételnek, de! Sok "állatmentő" szervezet kamu. Nem csinálnak semmit, csak azért alapították hogy az anyagi adományokból megéljenek. Sajnos nem egy olyan dolgot visszahallottam, hogy mentek bulizni, nyaralni jobbnál jobb helyekre a pénzadományokból. Én is szerettem volna segítséget kérni itteni állatmentőktől, válaszra sem méltattak.
2022. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!