Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Napi szinten látok egy tehenet...

Napi szinten látok egy tehenet egyedül a 40 fokos melegben a tűző napra kitéve a mezőre semmi árnyékkal és ivóvízzel ez állatkínzás?

Figyelt kérdés
Ez állatkínzás? Jelentsem az állatvédőknek? Nagyon sajnálom szegényt.

2022. júl. 24. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben ezt tenném, igen
2022. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben józan paraszti ésszel is eltudnám dönteni,hogy ez az és megtenném a lépéseket azonnal,nem pedig ide jönnék föl előtte,hogy na vajon mit csináljak.
2022. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Józan paraszti ésszel én azt gondolom hogy nem állatkínzás, hiszen egy tehén mindig is a mezőn szeretett legelészni. Igaz hogy régebben a 40 fokos nyarak is ritkábbak voltak
2022. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
3.:Őriztél te valaha tehenet,disznót,kecskét,libát,kacsát,tyúkot?Szerintem nem.
2022. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
4. Miért te igen? Megfigyeltem hogy álltalában azok kérdeznek ilyeneket akiknek gőzük sincs az állattartásról. De hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen a tehénen kívül tartottam a felsoroltakat. De, tehenet is láttam már.
2022. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5.:Nagymamáméknál falun őriztem,pedig még csak kis taknyos gyerek voltam,de már akkor is megjegyeztem,amit mondtak,mielőtt kitereltem volna őket,hogy víz mindig legyen előttük,és ha lehet ne a tűző Napra vigyem ki őket,hanem keressek számukra valami árnyékos helyet.Ha pedig nem találnék ilyen területet,akkor nézzek el másfele is,ha sehol nem találok,inkább forduljak vissza,és majd később újra kivihetem őket,vagy másnap.
2022. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
6. Jó, mondjuk ebben van valami, de szerintem a kérdező által látott tehén sem biztos hogy szándékosan lett kitéve a tűző napra. Szóval lehet hogy csak elkóborolt a csordából.
2022. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7.:Nem az a lényeg,hogy mi lehet,hogy nem szándékos vagy csak elkóborolt,ez jelen pillanatban teljesen másodlagos.A problémára kell sürgősen megoldást találni és cselekedni,hogy ne ott álljon a forróságban,és ha ez megtörtént,akkor lehet csak már azon gondolkozni hogy miért így történt.
2022. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
8. Persze, én azt írtam hogy egy eső körben a környéken kellett volna körülnézni hogy nem-e hiányzik valahonnan.
2022. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
*első körben
2022. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!