Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Napi szinten látok egy tehenet...

Napi szinten látok egy tehenet egyedül a 40 fokos melegben a tűző napra kitéve a mezőre semmi árnyékkal és ivóvízzel ez állatkínzás?

Figyelt kérdés
Ez állatkínzás? Jelentsem az állatvédőknek? Nagyon sajnálom szegényt.

2022. júl. 24. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9.:Azzal is csupán a fölösleges idő megy el,hogy körülnéz,pedig ilyenkor az idő a legfontosabb,hogy azonnal cselekedjen az ember aki ilyet lát.Pár éve pl. láttam egy pónit egy elkerített területen a napon,be volt tekergőzve a kötele,bementem kitekertem,megfogtam és arrébb vezettem a fa alá,megnéztem neki a vízét,a vödör alján benne kb. 1 fél l,ami volt nálam víz azt beleöntöttem neki,emlékeztem hogy nem messze onnan egy van almafa,elsiettem szedtem neki,visszavittem,elkezdte falatozni,így legalább addig se szárad ki,majd gyorslépésbe hazasiettem és vittem számára flakonokban vizet és plusz egy vödröt.Majd eljöttem,és egyáltalán nem izgatott magasról,hogy ezzel birtokháborítást követtem el,mert tudtam hogy helyesen cselekedtem.
2022. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

11. Azzal is csupán a fölösleges idő megy el,hogy körülnéz,pedig ilyenkor az idő a legfontosabb,hogy azonnal cselekedjen az ember aki ilyet lát.


Miért, azzal nem ment el felesleges idő hogy ide írt+a válasz után még az állatvédőket is hívni, megvárni, stb.

2022. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
12.:Na csakhogy te is ráébredtél végre valamennyire a lényegre.Akkor magyarázd már el ezt a kérdezőnek is légyszíves,hogy fölfogja,mert ő már nem először látta ezt a helyzetet,és mégis még mindig csak ott tart,hogy ide föltette a kérdést.
2022. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13. Én eddig úgy gondoltam hogy valószínűleg van gazdája, csak jobb esetben kivitték legelészni. Csak az a szerencsétlen nem érti hogy nem szabad hogy ezt ne a tűző napon tegye. Persze az is lehet hogy valaki így akart megszabadulni az állattól
2022. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A terület jól belátható, csak ő van egyedül ott minden nap. Munkámból adódóan járok arra kb 5-6 napja és mindig ott látom kint. Igazatok van, hamarabb kellett volna cselekednem de elsőnek nem is gondoltam erre... Viszont értesítettem a helyi állatvédőket nyugodjon meg mindenki.
2022. júl. 24. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!