Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Allatkinzas van a dologban!!!!?

Allatkinzas van a dologban!!!!?

Figyelt kérdés
Nagymamám szomszédja egy borzasztóan nagy allatkinzo. Nem egy kutyát ölt már meg puszta kézzel a kb 60 éve alatt de soha senkit nem érdekelt az, hogy miket tesz. Jelenleg is 2 rendőr a szomszédja és egyiket sem érdekli mivan. Jó ideje nem volt állata és most lett egy kiskutyája.. És annak a kiskutyának a testvére és még egy kutyus rá lett bízva. A kutyus és a testvér kiskutya egy férfié aki most külföldön van februárig, ők jóban vannak és így lett erre az allatkinzora bízva a másik két kutya is. Az a baj, hogy hülyére veri őket. Nagymamám a szomszédban hallja ahogy a kb három hónapos kutya testvérpárt üti veri és a nagyobbat is. Borzalmasan gonoszan bánik velük, vasketrecbe zárja a hármat éjjel nappal a teraszára és nincs 1 négyzetméter a ketrec. Mindegyik kutya sovány lett nála, eteti őket rendesen de ez a banas mód kikesziti őket. Az egyik kutya már a mamám szerint a végét járja, olyan kis picik és hülyére veri őket, mindenki előtt, meg a rendőrök előtt is. Kérlek segítsetek hogy ki az aki ki tud jönni akar már a héten és el tudja vinni oket, kihez forduljak? Szurkolok az állatokért jut először eszembe de velük már tárgyaltam anno kétszer is és egyszer sem jöttek mert nem volt képem arról hogy egy kutya a fagyasztóban lakik s egy sáros gödörből etetik, kétszer basztattam őket hogy jöjjenek de nem jöttek és most rájuk írjak ha annyiszor már zaklattam őket? Vagy kit keressek? Bele betegszik a szomszédság is ahogy a nyuszito kiskutyája hallgatják, a rendőrök oda se neki a kinti gazda meg ugyanezt teszi velük..

2022. dec. 26. 22:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A külföldi gazdát valaki felhivta a környékről és megfenyegette, a gazda meg szintén megfenyegette azt, akiknél most a kutyák vannak és egy ujjal sem nyúl már hozzájuk. Sajnos senki nem tudott cselekedni, mert nem tudtam videóra venni, ahogy megverik őket.
2023. jan. 6. 00:33
 22/23 A kérdező kommentje:
De én mindenkit felkerestem akit lehetett. Most többen mondják, hogy nyugi van és az ideiglenes gazda nem meri már bántani őket és hogy hetek óta nyugalom van náluk
2023. jan. 6. 00:34
 23/23 anonim ***** válasza:

Nébih. Ilyen szomszédom volt. 2 kutyát mentettek meg tőle! 2-3 nap akatt kijöttek, intézkedtek.


Szurkoló nyomorékok csak nyugger nénikkel tudnak kekeckedni, de velük is csak 10-20fős túlerőben.

2023. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!