Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha egy egész életében,láncon...

Ha egy egész életében,láncon tartva kutyát elengedek ,akkor az már nem jönne vissza a házhoz?

Figyelt kérdés

Mielőtt a pokolba kívánátok engemet, leszeretném szögezni,hogy nincs kutyám nem tartok, viszont a legjobb barátom apjának az apja ,vagyis a barátom nagyapja igen . Nemrég voltunk nála 4-nappal ezelőtt) és láttam nála egy kutyát kikötve,3 m láncon ,több mint hat éve,mert a barátom azt mondta ,hogy mikor 15 éves volt akkor is már láncon volt megkötve ,és most 21 éves.Megkérdeztem a nagyapát (nem az én nagyapámot természetesen) hogy miért nem engedi el azt mondta,hogy akkor többet nem jönne vissza ,azt mondta ,hogy egyszer el engedte,alig tudta meg fogni , futott el előtte stb...

Nagyon szomorú a kutya , úgy sajnálom, látszik az arcán,hogy szenved de komolyan,ha meglátnátok ,tuti ,hogy a szivetegbe bele hasítana , annyira megsajnálnátok.

És ez igaz ,hogy ha elengedné akkor már nem menne vissza hozzá.Jó persze egy idő után miután kiszaladgálta magát és vissza menne,vagy már nem térne oda vissza ahol szenvedett inkább menne ?



2023. márc. 16. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szuper hogy megvetted neki. Köszönet a kutyus nevében.

3-as voltam.

2023. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljes jó! Jó ember vagy 😊
2023. márc. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes tőled, hogy segítettél a kutyán, viszont csak egy meglátás: Felesleges orijenre költeni a pénzed (kb egy hónap alatt megeszi), fele annyiért is lehet hasonló minőségű tápokat kapni. Persze, ha felvet a pénz, akkor nem szóltam :)
2023. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!