Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Tényleg ilyen egy vágóhíd?

Tényleg ilyen egy vágóhíd?

Figyelt kérdés

GYENGE IDEGZETŰEKNEK NEM AJÁNLOTT!

(én szóltam...)


Az alábbi cikkben található videón egy svájci vágóhíd látható. A felvételt rejtett kamerákkal rögzítették.

Borzasztóan szomorú, hogy a 21, században így bánnak az állatokkal...

[link]



2023. jún. 9. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem ilyen, ennél sokkal rosszabb. Ha észrevetted, itt először legalább árammal kiütik őket, mielőtt elvágják a torkukat, sok helyen ennyit sem tesznek meg.

De igen, rettenetesen szomorú, ugyanakkor más szempontból nem nagyon lehetne másképpen steril környezetben csinálni úgy, hogy idő szempontjából is nyereséges legyen.

2023. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Ezvan
2023. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem indul el a videó, de talán jobb is így. Bécsben egy tüntetésen láttam videókat vágóhidakról, hát elég undorító az egész. A profit felülír mindent, már ahogy az állatokat tartják az is állatkínzás.
2023. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
És ha most itt együtt sírtok, attól jobb lesz bármi is?
2023. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Van a Meatrix nevű animációs sorozat is, az még csak nem is a vágásról, hanem a tartásról szól. É nem vagyok vegán, de borzalmas.

S hát ez is a pénzről szól, olcsóbb, ha nem kímélik őket, nem fogy az áram, pl...

Nekem a csúcs az volt, amikor valami keleti prémfarmon az élve megnyúzott állatokat csak úgy egymásra dobálták, bőr nélkül, még élve, igazán felháborító.

2023. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan, a szörnyülködők hogyan képzelik el a vágóhidat?

Bejön a marha egy illatos szalmával felszórt alpesi panorámát adó ablakos szobába, ahol egy állatokkal suttogó fél órát elbeszélget vele miközben bátorítóan átkarolja, mire marha szíve nem bír már ennél több szeretetet elviselni és meghasad?

2023. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Hatos 😂😂😂😂 ez kesz😂😂😂 zsenialis imadommm
2023. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
lehet méltányosan is csinálni, meg kicsit méltányosabban, meg félig méltányosan, meg kicsit kegyetlenül, meg nagyon kegyetlenül is, és még ezek között is vannak átmenetek. Tehát aki azt állítja, hogy csak kétféleképp lehet, az valszeg azért teszi, mert el akarja fojtani a saját lelkiismeretét
2023. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Tehetünk e egyenlőségjelet a kórházban végzett eutanázia és az Iszlám Állam élve elégetős kivégzése közé?
2023. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
9: termeszetesen nem
2023. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!