Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Más is "gyerekgyilkosságnak"...

Más is "gyerekgyilkosságnak" tartja a fiatal állatok megölését fiatalon vagy az ifjú "bárányok felzabálását" ???

Figyelt kérdés
márc. 28. 07:11
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Magyar nyelven van, nézz utána.
ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Látom a vekengés a morfodíroz szinonímája.. inkább morfordíroznék akkor tovább.. Vekengeni meghagyom a többieknek..
ápr. 9. 17:16
 33/47 anonim ***** válasza:

jó, bár a morfondírozás jóval pozitívabb töltetű, de legyen. ez inkább hiszti, rinyálás.

de a kérdés még mindig érvényes, tudod te mi az a macskaköröm? (vagy mi az a "bárány")

ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
33-as Macskaköröm ? Passz.. De a pár hetes birkák gyilkolászása, meg a pózolás velük a kamerák előtt, -majd 1 hát múlva vágóhídi szállítmány lesz- nem kissé verte ki a biztosítékot, de szerintem nem csak nálam..
ápr. 11. 06:31
 35/47 anonim ***** válasza:
Arra reagálok amit írtál valakinek: gondolom a Brojler-re gondolsz, mert azok erre lettek tenyésztve, de ha lesz egyszer műhús, az minden fronton győz, akkor ezekre sem lesz többet szükség..Figyusz: feltalálták már a műpéniszt és a műpuncit is. Ezeket is kiváltanád a valódi helyett??
máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
35-ös Jó hát lehet csökött gépként szavazó "gondolkodásmentes" robot embereket "tenyészteni" erre is folynak a kísérletek.. De ha lesz műhús nem én a világ fogja szerintem azt választani és nem csak állatbaráti, "kegyelmi" szempontok miatt..
máj. 8. 20:15
 37/47 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem tartom gyermekgyilkosságnak. Attól azért egy kicsivel többre tartom a gondolkodásomat.
máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
37-es Nem a gondolkodásod "mire tartása" v olt a kérdés, mellé beszélsz.
máj. 9. 20:31
 39/47 anonim ***** válasza:
66%
Úgy látszik, tényleg nem ismered, mire való az idézőjel (vagy macskaköröm, ahogy egy másik válaszoló hívta), mert teljesen indokolatlan helyeken is használod...
máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
54%
igen ez engem is érdekelne továbbra is, hogy mégis szerinte mire való, vagy mit jelent, de attól félek erre sosem kapunk választ :(
máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!