Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha valaki levág egy kutyát...

Ha valaki levág egy kutyát vagy egy macskát azért, hogy megegye a húsát, akkor milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Gondolom, van erre törvény.

2012. aug. 31. 15:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

Semmi közünk hozzá, hogy milyen napod volt.

Ha ilyen labilis az idegrendszered, akkor ne olvass el provokatív kérdéseket!

2012. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Más országokba megeszik őket, nekünk magyaroknak van mit ennünk, (általában) de sajnos valakinek nincs. Lehet hogy ez a kultúrához tartozik, pl a hindu vallásos emberek nem ennék meg a disznó húst semmi pénzért, mi meg faljuk. Az a lényeg hogy itt Magyarba élelmezési célra illegális macskát és kutyát enni/levágni.
2012. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
megköszönném, ha nem okoskodnál itt nekem.Már mondtam a kérdezőnek, hogy sajnálom.Le lehet szállni rólam.Ha nem vennéd észre már egyáltalán nem "szidom" szóval nem értem miért kell még mindig ezen fennakadni.Te meg megtanulhatnál továbblépni a témán.És nem pedig az észt osztogatni másnak.De nem is jövök ide vissza és nem azért mert válaszolni nem akarok az idióta kommenteidre, hanem mert egyszerűen szeretem ezt az oldalt és sok hasznos tanácsot adtam már embereknek és így segítve nekik.Mert egyszer kiborultam még nem kell alulértékelni.
2012. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%
Minél jobban magyarázod, annál szarabb!
2012. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a színesbőrűek szeretettel fogyasztják el a kutyákat..én borsod megyei vagyok, itt tele van cigókkal minden, látszik rajtuk, hogy milyenek, nameg hát ennek híre is van. Én az év elején egy napot nem voltam otthon, elszökött a kutyám, pár nap elteltével teljesen máshol megtaláltuk, viszont cigókkal volt.. még jó, hogy megtaláltuk, bele sem merek gondolni, hogy mi történhetett volna, ha nem érkezünk időben..:S
2012. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár most nem tudom eldönteni, hogy 5ezertől 150ezerig terjedő pénzbírság vagy börtön jár-e érte.

Kedves 4-es! Nem a te macskádat v. kutyádat akarom megenni, úgyhogy nyugi. :) Ja, és ne vegyél kutyát kínai piacon, mert egy ismerősöm akart, és kihozták neki egyet feldarabolva, szóval ott inkább eszik, mint tartják, ebből is látszik, hogy bár az emberek nem egyformák, attól még lehetnek normálisak.

2012. szept. 1. 11:41
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Már nem vagyok feszült....Csak voltam.Az én állataimat nem is.Mert számomra ők semmilyen pénzösszeggel nem érnek fel.Hiába nem vagyunk valami gazdagok. :/

De mindegy.megkaptad a választ/válaszokat a kérdésedre.Egyébként meg a pénzbüntetés attól függ, hogy hány állatról van szó illetve, hogy hogyan öled meg.

2012. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
ölöd meg*
2012. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Az új Btk. szerint az állatkínzás tilos, szigorúbb büntetés jár érte mint eddig. A helyes válasz a börtönbüntetés!
2012. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

3.válaszoló nincs mit enned?

Amúgy én nem szívesen eszek vaddisznó,szarvas és nyúl húst.

A többit azért eszem mert finom és ha már vége akkor már nem lehet újraéleszteni.

És tényleg miért ennéd meg a kutya és macskahúst?Finom?NEM.Akkor?

Az igaz hogy vannak olyan helyek ahol megeszik.

Amúgy a kérdésre válaszolva kb. 3 év.

2013. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!