Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mondanátok olyan állatvédő...

Mondanátok olyan állatvédő szervezetet akik kijönnek és elviszik a kutyákat menhelyre?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő,én és a legjobb barátnőm már hetek óta etetünk 1 kutyust akit magára hagyott a gazdája (elköltözött és itthagyta a kutyát),mikor mi tudomást szereztünk róla több kutya már elpusztult (éhen-szomjan halt) láncra verve az udvarában.A nagymaám is etet egy kutyát akit kidobtak és kóborol sőt még a barátnőm anyukája is etet egy kutyacsaládot akik szintén kóborolnak (a kiskutyák nem rég születtek).Nekem olyan állatmentők/védők telefonszámai kellenének akik kijönnek és elszállítanák szerencsétlen állatokat és gazdit keresnének nekik.Tolna megyében lakom és itt v Fejér megyében lenne a legjobb ha tudnátok mondani ilyen szervezeteket,és esetleg telefonszámaikat.Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 14. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatvédőrségre keress rá.
2012. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tolna megye. Menhely úgy tudom szekszárdon van. Sajnos ezek a helyek rendkívül túlzsúfoltak, így nem valószínű, hogy ki tudnak menni. Minden településnek kötelezően van egy gyepmesteri szerződése is ami alapján a gyepmesternek kötelező összeszedni a kóbor állatokat. Ez azonban a mai szabályozás mellett leggyakrabban az állat halálával egyenlő. (és nem a leghumánusabb elaltatásra kell gondolni)

Mondhattál volna pontos települést is mert Tolna és Fejér megye is nagy.

2012. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!