Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Sündisznó veszélyes lehet...

Sündisznó veszélyes lehet teknősbékára?

Figyelt kérdés
A kertünkben elég gyakran fordulnak meg sündisznók, viszont oda költöztetném ki a 10 éves görögtekimet. Veszélyes lenne rá a sündisznók jelenléte?

2013. jún. 8. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A görögtekit jól kerítsd körbe, alulról felülről betonozd körbe a helyét, mert különben elszökik (el is ássa magát).

Barátnőmék 40 éves teknőse tűnt el :( :( (alulról nem volt lebetonozva, csak a kerítés mentén 30 centire lefele, valahogy átásta magát :()


A sünit nem tudom, de nem gondolnám, hogy bántanák egymást.

2013. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A teknős elkerítése az rendben van, az eddig az udvarban is meg volt tökéletesen oldva csak most ki kellene költöztetni a kertbe. Az, ahogy itt bennt meg volt oldva meg lesz oldva kinnt is. Inkább a sün-teknős kérdés érdekel.
2013. jún. 8. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bántanák egymást. A sün rovarokat eszik, vagy max tojást, ha talál. :) Nem teknőst. :)
2013. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
apukám mesélte, hogy nekik volt egy sünjük a pincébe és ott kiírtotta a patkányokat, mikor már nem voltak patkányok pedig odébbállt. Ezért gondoltam, hogy veszélyesek lehetnek rá...de akkor köszi, nyugodt lélekkel költöztethetem új házába.
2013. jún. 8. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor lakásban volt mentett sününk gyógyulásáig,akkor a tengerimalacomat pl.csúnyán megtámadta.Kisebb hüllőket is fogyasztanak!
2013. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nalátjátok, ezért kérdeztem én...
2013. jún. 8. 19:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem marad az udvaron...xd biztos ami biztos alapon
2013. jún. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!