Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan segíthetek rajtuk?

Hogyan segíthetek rajtuk?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nagyon szeretnék segíteni az állatokon. A menhelyre szerettem volna menni önkénteskedni, de csak 18 éves kortól lehet menni.:(

mit tegyek szerintetek?


2013. júl. 1. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj jól, hogy állatorvos lehess...
2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudtam, hogy lehet menni 14 éves kortól. Ott voltál a menhelyen megkérdezni? Vagy csak mondta valaki? Asszem valamennyit besegíthetsz 18 éves kor alatt is. Kérdezd meg menhelyen :) Én is úgy vagyok mint te, csak én 15 vagyok. De a városunkban nincs menhely, csak kicsit messzebb :( És lehet, hogy ezért majd anyagilag hogy bejárjak oda, túl sok lesz. De én úgy tudom, nem biztos, de lehet 14 éves kortól. Amúgy meg én nem lennék állatorvos, nem bírnám elaltatni a kutyákat, vagy végignézni ahogy elpusztulnak és nem segíthetek. :( pedig régen állatorvos szerettem volna lenni, de emiatt nem leszek. Azért kérdezd meg menhelyen, egy próbát megér :)
2013. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kutyát sétáltatni simán lehet, 17 évesen. Vagy pl az etetésben segíteni.

Kérdezz rá nyugodtan!

2013. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is úgy tudtam hogy lehet menni már 17 évesen, de tegnap felhívtuk a menhelyeseket, és azt mondták csak 18 éves kortól lehet menni.:(
2013. júl. 2. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:

hallottam olyat hogy van néhány menhely aki nem fogad szívesen önkénteseket, lehet hogy ez is ilyen...

másik nincs a környéken? vagy állatvédő egyesület?

2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs sajnos..hát szerintem majd ha betöltöm a 18at megint megpróbálom ugyanannál a menhelynél.
2013. júl. 3. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb szervezetnek óriási segítség az is, ha hirdeted a gazdira váró kutyusokat a különböző hirdetési oldalakon. Vedd fel velük a kapcsolatot akár a facebook-on, akár e-mailen, biztos, hogy szívesen fogják venni a segítséget.
2013. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!