Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért van ez hogy mindenben...

Miért van ez hogy mindenben ilyen szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

igazából tiszta depressziós vagyok, halálvágyam volt / van.

diák vagyok , gondoltam jót tenne lelkileg ha önkénteskednék egy állatvédő egyesületnél.


a lényeg hogy párban kéne csinálni. eleinte nem akart csatlakozni hozzám senki vagyis azért nemtudtam kezdeni........

most végree lenne valaki, de szórólapokat kéne vinni.

én barom megígértem nagylelkűen hogy tudok nyomtatni, (mert anya ezt mondta, hogy biztosan meglesz..) végül nem ér rá és jól kiszúrt velem...most meg engem néznek kóklernek hogy minek ígérgetek..

szóval teljesen szerencsétlennek érzem magamhogy én bármilyen egyszerű dolgot szeretnék csinálni nem megy....


2013. júl. 5. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd a lelkedre. Vedd a kezedbe a kezdeményezést. Lehet, hogy akadna a közelben egy nyomda, ami ingyen vagy jelképes összegért kinyomtatná a szórólapokat, ha cserébe ott lehetne a cég neve és címe kisbetűkkel a papíron. Nem kell rögtön elkeseredni az első kudarctól! Vedd úgy, mint egy próbát, ami a kitartásodat akarja erősíteni. Ha az állatvédelemnél maradsz, sokkal nagyobb pofonok, kudarcok is érnek még. De te csak csináld!
2013. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Mit kell nyomtatni? És hol laksz?
2013. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehet hogy csak összejött.Nekem is volt már hogy 1-2 napig balszerencsém volt.Egyébként meg nem hiszem hogy szerencsétlen vagy mindenben.Valamiben mindannyian szerencsések vagyunk és szerencsétlenek.
2013. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nyomdát próbáltam, ingyen nem nyomtatnak sehol :(

pénzem sajnos pedig semmi nincs jelenleg..kérni meg hiába..anyám ha erre sem volt képes akkor pénzt sem fog adni

2013. júl. 5. 08:33
 5/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Azt mond, hogy mit kellene nyomtatni, és hány példányban :) (én is nyomdában dolgozok)
2013. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az egyesületet nyugodtan, hogy sajnos a nyomtatást nem tudod megoldani, de ha adnak szórólapot szívesen szétszóród. A legyártás a kisebbik gond az egyesületeknél, majdnem biztos vagyok benne, hogy meg tudják oldani. A szétszórással segítesz nekik igazán.
2013. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Valletta ***** válasza:
Próbálkozz kisebb alapítványoknál, ahol szükség van két dolgos kézre, nem csak nyomtatgatásra. Etetni, itatni, takarítani mindenhol kell.
2013. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Na mindegy, én felajánlottam a segítséget...
2013. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugye ép minden tagod? Tudsz beszélni? Látsz és hallasz? Van anyukád? Van hol laknod, van mit enned? Akkor mia fäszt rinyálsz, hogy szerencsétlen vagy? Nézz körül a világban, bäszki!
2013. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!