Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért kínozzák az emberek az...

Emi10 kérdése:

Miért kínozzák az emberek az állatokat?

Figyelt kérdés
Azok akik olvassák a kérdésemet és kínoztak állatot azok válaszoljanak most legyenek nagy menők ne akkor amikor kínozták az állatokat!!

2013. júl. 5. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom a megkínzott állatokat (és elítélem az állatkínzást), de van valami ami engem nagyon zaklat:

A bántalmazott gyerekeket bezzeg miért nem sajnálják? Mert én azt vettem észre, hogy ha egy állatot bántalmaznak akkor nagyon sok ember segít az állaton (ami egyébként jó), de ha egy gyereket bántalmaznak, akkor az emberek fele le se sz@rja.

Amúgy itt a válasz a kérdésre: Ezek az emberek szadisták, és ha lehetne embereket is kínoznának.

(u.i.: Bocs hogy a gyerek bántalmazásról beszélek amikor az állatkínzásról kellene, de ez nagyon idegesít.)

2018. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!