Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az emberek mért, bántsák az...

Az emberek mért, bántsák az állatokat ha semmit nem okoznak nekik? Mért kínozzák őket a semmi ért?

Figyelt kérdés

Az állatok nem csinálják azt amit az emberek csinálnak az állatokkal!!!!

pl az állat nem hagya ott haldokolni prédáját. Hanem egyből megöli!!!!


2012. szept. 1. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Na, te se vagy egy IQ-fighter.
2012. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

OMG! Mekkora primitív alak lehetsz!

Gyerekes kérdés, helyesírás FAIL!

2012. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Istenem, arra nem is gondoltok, hogy ezt tényleg egy gyerek kérdezte? Inkább ti vagytok primitívek.


Mellesleg a választ nem tudom, de kétlem, hogy bárki is tudna erre értelmes magyarázatot adni. Vannak sajnos ilyen emberek és kész, ezzel nem nagyon lehet mit csinálni :(

2012. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy gyerek kérdezte is, helyesen írnia tudni kéne....
2012. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Oké, ezt aláírom.
2012. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez hülyeség, a kutyánk széttépte a szomszéd macskáját, és láthatóan élvezte, a macska még élt, de a kutya tudta, látszott rajta, hogy a macseknak már vége, és közönbösen otthagyta... szerintem, azt hogy az állatok nem ölnek ok nélkül, csak olyan emberek találták ki, akik sohasem éltek, dolgoztak, foglalkoztak semmilyen állattal...
2012. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

A kutyák nem azért bántják akár a macskákat akár más állatot mert az nekik örömet okoz. Hanem mert munkálkodik az fránya vadászösztön.

Mellesleg szép kis gazdi lehetsz. Nem hogy behívhatóvá tennéd, hagyod hogy más macskáját csak úgy kinyírja a kutyád.. Gratulálok!

2014. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom a megkínzott állatokat (és elítélem az állatkínzást), de van valami ami engem nagyon zaklat:

A bántalmazott gyerekeket bezzeg miért nem sajnálják? Mert én azt vettem észre, hogy ha egy állatot bántalmaznak akkor nagyon sok ember segít az állaton (ami egyébként jó), de ha egy gyereket bántalmaznak, akkor az emberek fele le se sz@rja.

Amúgy itt a válasz a kérdésre: Ezek az emberek szadisták, és ha lehetne embereket is kínoznának.

(u.i.: Bocs hogy a gyerek bántalmazásról beszélek amikor az állatkínzásról kellene, de ez nagyon idegesít.)

2018. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!