Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen kegyetlen?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves nőstény Perzsa cicám. El kellet utaznom a munkám miatt és az egyik rokonomra biztam ,hogy vigyázzon a cicusomra. Kertesházban lakom. Megmondtam a bizalmasnak ,hogy mikor jöjjön ,hányszor jöjjön ,mivel etesse a cicát ,fésülje meg stb. A cicám minőségi tápokat kap enni és kizárólag szobacica. 700 euróért vettem.

Na most jöjjön a történet:

-Megbeszéltem a rokonnal a teendőket a cica körül. Ő csak hajtogatta ,hogy igen ,igen. Estefelé felhivtam ,hogy mi újság van otthon. Ő azt mondta ,hogy minden OK. Megetette kifésülte ,meg minden. Ez igy ment 1 héten keresztül még távol voltam. Vasárnap este végre hazértem. Bemegyek a házba ,felkapcsolom a világitást. Hivom a macsekot ,hivom a macsekot de semmi. Benyitok a konyhába ,macska sehol ,kaja felbontatlan ,vizestál üres. Majdnem szivrohamot kaptam. Fogtam a zseblámpát és elkezdem keresni az udvaron. Rátaláltam. A szőre full össze volt gubancolódva a szeme váladékos és allig lát. Rögtön megetettem és hivtam a rokont:

-Szia!Mit csináltál a macsekommal??

-Mi?Én semmit.

-Azt nem hiszem el!Nem volt felbontva a kaja ,a cica az udvaron volt és össze volt gubancolódva a szőre.

-Hát nem kinti cica??Kihajitottam nehogy becsináljon.

-Van bent neki alom!

-Ja...

-Miért nem ápoltad a szemét és a szőrét???Miért nem etetted??

-Nehogy ellustuljon már!Egerésszen a kis hercegnő!

-********-káromkodás

-Na ne izélj már!Legalább lehűtöttem ebben a hőségben.

-Hogy???

-Bedobtam az esővizgyűjtő hordóba.

-Jézusum!Na szia!



2013. aug. 21. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A rokonod egy barom, aki a szemedbe hazudik. Azt furcsállom, hogy ez idáig nem tűnt föl Neked.
2013. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nem ismerhetted félre a drága rokont!
2013. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak beszélgetős viszonyban vagyunk. Alig találkozunk egy évben max 3x. Ez volt az első ,hogy rábiztam a cicát. De legközelebb inkább elviszem egy cicaszállóba.
2013. aug. 21. 15:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekik amugy kutyájuk van. Golden retriver.
2013. aug. 21. 15:54
 5/7 anonim válasza:
Ha ez igaz akkor az az embernek BANt kell adni
2013. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A rokonod egy utolsó s#ggfej. A helyedben a macskám közelébe se engedném ezek után.
2013. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rokonod egy barom. Ha engem megkérnek az ismerőseim, hogy vigyázzak valamire, tök mindegy, hogy a 6 hónapos gyerek az, kutya, macska, vagy akár az öcsém undorító madárpókja, vagy egy szobanövény. Testem-lelkem beleadom abba, hogy vigyázzak a rám bízott dologra, mert tudom, hogy a másik embernek mennyire fontos.
2013. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!