Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek faluhelyen?

Figyelt kérdés

Ez főleg a macskákra vonatkozik. Faluhelyen élek Szerbiában. Szerintem én vagyok az egyetlen felelős állattartó a városban. Perzsa cicám van. Mindent meg kap amit csak akar. Ivartalanitott ,féregtelenitett ,be van oltva, szobacica. A városban mindenki hülyének néz mert "kényeztetem" a macskát. A szomszédaim is mind macskások. Csakhogy ők nem ivartalanittassák és nem oltassák ,féregtelenitik az állatokat. Ennek eredménye:Torz ,kiscicák ,20-30 macsek/háztartás. Na de ne is beszéljek a kiscica kivégzésekről. Vannak akik a pöcegödörbe dobják a kiscicákat mások meg a kutyáknak adják őket.Ja igen meg akik hozzám jönnek vendégségbe azoknak kb. mindegyiknek ugyanaz a reakciója:-Fú!Te a házban tartod a macskát!Bent is sz*arik??

Erre az én válaszom:Persze ,hogy bent. Van neki alom.Rendszeresen tisztántartom.

Ő:Na ne hülyéskedj a s*ggét is kinyalod???

És ezek az emberek nem is etetik a macskáikat. Csak úgy ott vannak. Hogy tudják ezt csinálni?



2013. aug. 21. 16:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Utolsó három: Akkor egyed nyugodtan a salátás szendvicsedet, megnézném vajon hogy maradnál életben ha ezek a "vadállatok" nem lennének, még egy csirke is elfutna előled te meg éhen döglenél. Evolúció csúcsa... Dehát hoppá, kenyered sem lenne, mert a búzát is a vadállat falusiak aratják le.
2013. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!