Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A hülye embereknek miért...

A hülye embereknek miért fontosabb egy állat élete?

Figyelt kérdés

Mindig csak a megölt állatokat sajnálják, de a kutyák által megölt embereket nem mert "biztos provokálta".

Ha filmet is néz az ilyen, az emberek halálán röhög, de az állat halálán sír, pedig csak egy film.


2013. aug. 25. 21:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Mert az állatok a természettel összhangban élnek, az ember pedig főleg pusztító, kizsákmányoló.
2013. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
Miért hülye, aki így tesz?
2013. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
Bakker te nem vagy normális! Csak olyan kutya támad emberre, amelyiket borzasztó körülmények között tartanak, esetleg verik is! Vagy olyan, amelyiknek valami betegsége lesz, de ez ritka! Egy állatot meg nem lehet ezért hibáztatni, mivel egy ÁLLAT! ..
2013. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
13%

Ezaz Deggial...


Az állatok egymást gyilkolásszák le hidegvérrel, náluk ez a természetes. Az embereknél a legsúlyosabb bűncselekmény a fajtársad megölni, nemhogy még megenni...


Az emberek az agyukat használják, az állatok az ösztöneiket. Szerinted mégis mit "zsákmányolnak ki" az emberek? Szerinted miért teremtetett pl. a sok nyersanyag? És az ember? És az állatok?

2013. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
9%
Vajon akkor is az állatot védené az illető, ha az ő és az állat élete között kellene választania? Nem hiszem. Én sem értem ezt a gondolkodásmódot (és nem csak az előbb leírt példa miatt), szóval egyetértek veled, kérdező.
2013. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
De akkor is miért sajnálják csak az állatot ? Még a filmekben is. Amúgy az ember hogy élne a természettel öszhangban ? Ha lennének karmai, éles fogai, igazi ragadozó lenne akkor értem, de így hamar kihalna az emberiség, ha úgy élne mint egy állat.
2013. aug. 25. 21:18
 7/46 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a nagy állatbarát gyereknek fel tenném a kérdés hogy egy ismeretlen ember haljon meg, vagy egy ismeretlen állat, akkor az ember halála nem lenne számára borzasztó.
2013. aug. 25. 21:21
 8/46 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a Földet zsákmányolja ki az ember, például kiirtja az erdőket, elhasználja az édesvizet. Ugyancsak a Földet pusztítja is, például légszennyezés. A legtöbb állat nem szórakozásból, hanem szükségből öl. A legtöbb ember kapzsiságból, nemi vágyból, haragból öl. Az ember csak azért nem eszik embert, mert van állat, amit leölhet.
2013. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
98%

Az állatok nem ölnek ok nélkül, vagy kicsinyes indokokkal, mint az ember. Ha egy kutya emberre támad, annak oka van, ami az esetek 99%-ban a megtámadott ember viselkedésében, tetteiben, esetleg a gazda neveléshez nem értésében keresendő.

Ha hülye vagyok, mert jobban sajnálok egy olyan állatot, akinek nem volt más bűne, minthogy véletlenül egy szadista ember útjába került, mint egy olyan gazdát, aki agresszívvé nevelte a kutyáját, míg már ő sem bírta megfékezni... nos, akkor maradok hülye.

2013. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
A válaszom a négyesnek ment. Az állat azért eszik más állatokat és növényeket, amiért az ember is megeszi azállatokat és növényeket. Táplálkozik.
2013. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!