Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatmentő, aki TÉNYLEG kijön...

Állatmentő, aki TÉNYLEG kijön házhoz baj esetén?

Figyelt kérdés

A mai napon a kutyám nagyon durva rohamot kapott alvás közben (epilepsziás rohamnak könyvelte el később az orvos), mondhatni újra kellett élesztenem. Nagy nehezen magához tért, de teljesen meg volt őrülve, üvöltözött, szaladhatnékja volt, látását elvesztette.


Rögtön kerestem állatmentőket, akik ELVILEG bárhova kijönnek Budapesten belül. Na most sorra hívtam az összeset, de egyik sem jött ki, mindig volt valami kifogás. Most nem ő van ügyeletben, hanem xy, akinek megadhatja a számát. Most a város másik végén van és nem tud jönni. Csak 2 óra múlva tudna jönni. Csak rendelési időn kívül tud jönni (?!). Stb, stb, kb. mindegyik lekoptatott.


KÉRDÉS: LÉTEZIK-E OLYAN ÁLLATMENTŐ SZOLGÁLAT, AMELYIK VALÓBAN KIJÖN RÖVID IDŐN BELÜL, HA HÍVOM ŐKET? Főleg olyanoktól várom a választ, akik már igénybe is vették.



Okoskodó válaszokat nem kérek, köszönöm.



2013. szept. 19. 22:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2013. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egy olyan állatmentőt sem tudok mondani aki kimegy házhoz baj esetén. Ugyanis az állatmentő nem összekeverendő az állatorvossal, aki a pénzedért cserébe meggyógyítja a házikedvencedet. Az állatmentő egy nonprofit szervezet, ami főképp bajbajutott állatokkal foglalkozik, menti, rehabilitálja, majd örökbe adja őket. Szóval felesleges is elvárni tőlük hogy ilyen esetekhez kijöjjenek. Ilyenkor a megfelelő megoldás a 24 órás állatorvosi ügyelet (minden városban van ügyelet, az állatorvosok elosztják egymás között, hogy mikor ki az ügyeletes) vagy az állatkórház. Én is száguldottam már 40 kilométerre lévő városba haldokló kutyával az éjszaka közepén, ez ilyen sajnos.

Ami igazán dühítő, az az, hogy többször is előfordult már, hogy bajban lévő állatot találtunk, hívtuk hozzá az állatmentőket (ezekben az esetekben ugye jogosan) és b. sztak kijönni... Na ez a felháborító.

A kutyádért nagyon szorítok, remélem minden rendben lesz!

2013. okt. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!