Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol lehet bejelenteni hogy...

Hol lehet bejelenteni hogy valakinek nincs a kutyája csippeltetve?

Figyelt kérdés
Ismerek egy embert aki nem törődik a a kutyájával, nincs se beoltva se csippelve és még etetni is luxus... amellett útálom a személyt mert nagyon semmi ember. Beakarom szivatni help!

2013. szept. 24. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jegyző és ANTSZ az oltás elmaradása miatt.
2013. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas a hozzá állás.. ott tartunk megint mint anno a szocializmusban fel jelentünk mindenkit bármiért amiért lehet csak hogy neki rossz legyen..


És csodálkozunk közben hogy az ország oda tart ahova .. szomorú

2013. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy sem az indok,a kutyának legalább lesz egy chipje,meg oltása.Az ilyen gazda meg szívjon,mert megérdemli.
2013. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
visszatértek a spiclik?! Nagyon korlátolt lehetsz, ha csak azért akarod bejelenteni, mert a gazdáját utálod. Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg a kutya érdekei miatt tedd? Ja, hogy az már luxus.
2013. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem kedves előzők, hogy miért lenne jó annak a kutyának, ha nincs beoltva és nincs etetve. Szerintem jól tennéd ha feljelentenéd őt.
2013. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy szánalmas a kérdező, de szerintem az is szánalmas, hogy úgy ítélkeztek, hogy nem ismeritek a háttér sztorit. Valószínű oka van annak, hogy ilyen szinten nem lehet elviselni és ezért a kérdező ott keres fogást rajta, ahol talál.
2013. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha valóban rossz körülmények között tartja a kutyát a szomszédod,akkor mentsd ki onnan.Ne köcsögösködj vele!Az állat élete nem játék!És nem ezköz!!!Fordulj állatmentő szervezetekhez.Kérd meg őket,hogy menjenek ki megnézni az állat körülményeit.Ha van rá lehetőséged,fogadd be a kutyusát és keress neki gazdit!A kutyus épsége a legfontosabb,nem az,hogy elégtételt kapj,a kicsinyes bosszúddal!!!!!!!
2013. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Tök jó megbüntetik a formát majd a következő lépés az lesz hogy kidobja a kutyát..


Oltáshoz hozzátenném hogy tök fölösleges a veszetséget folyamat dobálni a kutyába, mert többet árt mint használ. A chip meg chip..

Az etetést meg még is honnan veszi hogy luxus ? Átnézeget néha ?


Ráadásul honnan tudja a kérdező hogy nincs se chip se oltás? Ja gondolja mert a tulaj semmi ember..

2013. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 sereg123 válasza:
100%
szerintem a 2. válaszolónak van igaza. honnan tudod hogy nem akkarja csippeltetni, vagy esetleg nincs meg rá a pénz.Szégyen nem értem téged mért zavar az ő dolguk.
2013. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy nem akarja csippeltetni hogy az a kutya anno az enyém volt... nem eteti, nem oltatja és még csipp sincs... nem spicli vagyok csak szegény kutyával nem így kell bánni... amellett szívjon csak bőven megérdemli..
2013. szept. 25. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!