Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti milyen nanohalakat tartotta...

Pendulum92 kérdése:

Ti milyen nanohalakat tartottatok eddig, és mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Viselkedés is érdekel. Bátrak, vagy inkább visszahúzódóbbak?
2013. okt. 17. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Óhh, ez nem ide akart jönni, hanem az akvarisztika témakörbe :D
2013. okt. 17. 22:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hamis neonhalakat, eleinte kissé félősek voltak, de ma már ugyanolyan bátrak mint az elevenszülők. Figyelj, hogy a víz minősége állandó és lágy, enyhén savas legyen, sok növénnyel és úszótérrel minimum 80 literes akváriumba mert imádnak úszni. Én csak ajánlani tudom őket, mert békés, hálás és gyönyörű szinezetű halak. Más nanohalakkal, neonokkal, kis elevenszülőkkel tarthatod, csapatban úsznak. Adhatsz Nekik szárított vízibolhát, vörös szúnyoglárvát stb. 2 hetenti vízcserét tartsd be, erős szűrést igényelnek, haladó akvaristáknak nem jelenthet gondot tartásuk. :D
2013. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis termetű alig 3 centis ezért csak kis, békés halakkal tartsd, a táplálékot kissé morzsázd össze ,mert kicsi a szájuk.
2013. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!