Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehérvári kutyasétáltatási...

Fehérvári kutyasétáltatási lehetőségek? Mik a tapasztalaitok? Milyen kutyátok van? Milyen időpontban jártok le?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek kutysétáltató helyet és nem talalok sehol. Néha belebotlok egy kissebb csoportokba de legtöbbször még játék sem jön létre mert erre fele mindenhol kistestű kutyák vannak nekem nagy van és egyfojtában azt hallgatom hogy fogjam vissza a kutyámat mert szegény kicsik megrémülnek meg hogy ekkora kutyát nem is lehetne elengedni stb... (amúgy gáz utca közelében lakom)
2012. ápr. 10. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Mi általában a Tóvárosra megyünk, de vannak más kedvenc helyeink is. Sok olyan csoporttal futottunk össze mi is, ahol csak kistestűek voltak és ránk nem voltak vevők egyáltalán, sőt volt aki nem éppen kedvesen reagált ránk, pedig enyém totál normális, csak behemót labrador... :)

Általában délután járunk el sétálni, akkor már viszonylag sokan vannak a tereken.

2012. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát igen velem is ez a helyzet. Nem mondom azt hogy egy minta kutyám van de azért jól nevelt és ha véletlenül oda megy egy kissebb kutyához azzonnak kapom a szitkozódást a fejemre. Amúgy hogy hívják a kutyádat?
2012. ápr. 10. 21:30
 3/25 anonim ***** válasza:
Milyen kiskutyák azok, ha már egy labi is nagynak számít mellettük? :)
2012. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Jaj de örülök ennek a kérdésnek :D

Én szfvári vagyok és én is keresem a kutyás társaságot, szintén hasonló problémám van. Nekem egy bullmasztiffom van és nehéz méretben jó partnert találni. Vagy ha akad is, iszonyatosan domináns és perceken belül vége a játéknak :(


Merre laktok? Mi a Semmelweisen.

2012. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

Ja.. látom. Gáz utca.

A nagy öröm közepette átsiklottam fölötte :D

2012. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező! Milyen fajta kutyusod van? Mennyi idős?

Az enyém 9 hónapos...

2012. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
1,5 éves magyar vizsla. Jó hogy neked bull masztiffod van még sohasem láttam élőbe csak képen. Amúgy a józsef utcában lakom pontosabban
2012. ápr. 10. 22:18
 8/25 A kérdező kommentje:
A te kutyád hogy hívják?
2012. ápr. 10. 22:20
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

Joeynak hívják.

És a tied?

2012. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Látom vkinek nem szimpi a válaszom... Egészségére :)
2012. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!