Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek él-e még a dodo...

Ghost12 kérdése:

Szerintetek él-e még a dodo madár-nak néhány példánya a Mauritus-ot körülvett kis szigetdarabkákon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,kihalt mind.
2013. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A dodó valószínűleg már nem, esetleg tényleg nagyon eldugott, világvégi szigeteken egy alfaja kis eséllyel. Ha már kihaltnak hitt fajok akkor az erszényes farkas mai léte valószínűbb.
2013. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És szerintetek mamutok élnek még??
2013. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Az MAURICIUS...nem pedig Mauritus. De szerintem nem lehetetlen ,hogy vannak még eldugott populációi. Ha belegondolunk ,hogy pár évvel ezelőtt 100 ezres gorilla populációt találtak Kongó őserdejében akkor miért ne lennének még fel nem fedezett populációk is. Na meg ott van a Bagolypapagáj. 1990-ben azt hidték végleg kihalt Új Zélandon és a világon. Öt évvek később Több ezres populációt fedeztek fel egy kis szigeten.
2013. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt.
2013. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Irjatok még
2013. dec. 8. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
egy lakatlan szigeten lehet hogy él!!!pl.amazonas,madagaszkár!!!
2014. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző:-Amazonas nem sziget ,hanem egy folyó és régió.

-Madagaszkár nem lakatlan sziget.Viszonylag sűrűn laktt.

2014. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!