Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A Beagle jó lenne szobakutyának?

A Beagle jó lenne szobakutyának?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van beaglem és a hangját alig lehet hallani. Az ugatásával nem lenne probléma a lakásban de a mozgásigényével igen. Meg tényleg elég problémás, nagyon kíváncsi, szétrág mindent , meg ugrál.
2013. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben teljesen le van fárasztva nem ugat és nem rombol.De ezt nagyon nehéz elérni.

Szerintem nem nektek való.

NAPI TÖBB ÓRA mozgásra van szüksége,plusz NAPI agyi fárasztásra.

2013. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
akkor végül is olyan mint egy nagyon rossz gyerek..
2014. jan. 1. 00:29
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

Jézusom mekkora hülyeségeket írtak. A beagle baromira nem kotorék kutya, hanem falkavadász. Abszolult nem ugatós ha normálisan van tartva. Ha egyedüli kutya kimondottan lakásba ajánlott, nem bírja a magányt a kertben.

Ideális lakás kutya.

2014. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Cintia Hanna válasza:

Nekem Beagle-m van,bent tartjuk a szobában.(társasház)

Nagyon nyugodt,nem vonyít és ugat egész nap,elfekszik vagy elszórakoztatja magát.Csak akkor ugat, ha vmi olyat hall vagy lát az ablakból. Ha vki jön hozzánk,egyből megmutatja a játékát,meg rosszalkodik egy kicsit,aztán megnyugszik.

A mozgásigénye tényleg nagy,de sztem meg tudnád oldani :)

2014. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 katianyu válasza:
45%
Szerintem nem,mert folyik róla a szőr és nagyon figyelem igényes.
2014. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Éppen azért mert szüksége van figyelemre és mert családcentrikus kell lakásban tartani.
2014. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!