Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi baja lehet a cicámnak?...

Mi baja lehet a cicámnak? Naok óta nem hajlandó semmire, csak hiperaktívan rohangal a kaja után. Igy is rengeteget kap enni, de mostmár teljesen megváltozott. Nagyon ijesztő.

Figyelt kérdés
Eddig mindig kinnt volt a kertben félnapokat, egyebkent benn tartjuk, de mostmár nem is akar ki menni, de be jönni se nagyon, csak nyávog a kajáért, megeszik minden morzsát a földről is...

2014. jan. 11. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet hogy össze szedett valami betegséget vagy esetleg vemhes?
2014. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is így van az egyik 6 hónapos. Mindent felzabál a földről. Ma pl a diót szedtem ki a szájából de mást is enne.. Ő eszik normálisan. Macska konzervet kap. Sokat játszik. :) De figyelni kell. Neked is ajánlom hogy vigyázz mert megehet olyat amit nem lenne szabad. Nekem ha ki akarnak menni, akkor max fél órát. Utána hívom is be őket. Van amikor kergetnem kell. :) De behozom. :) Ha nem beteg, eszik iszik, mosakodik, játszik, és van kaki és pisi is akkor nem lehet nagy a baj. :)
2014. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem vigyétek el dokihoz, bolhairtót rá és féreghajtót neki.
2014. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet hogy bélférges,akkor szokott az állatok étvágya megnőni. az enyém is állandóan csak enne.
2014. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!