Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a füzesabonyi Állatvédő Alapítványról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Fogadtunk Tőlük örökbe kutyát. Rendesek, segítőkészek voltak.

Mélyebben nem ismerem a tevékenységüket.

2014. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem egy frusztrált, ideggyenge nő, aki ott van, kezeltetnie kellene magát!
2014. febr. 6. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Hű! Megkérdezhetem mi történt? Jó pár éve volt, mikor náluk jártam, de semmi ilyet nem tapasztaltam.
2014. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja, és a fiatalembernek (akivel a cicát megtaláltuk) is ez volt a tapasztalata, tőlem függetlenül, mert ő is érdeklődött a cica állapota után, és neki is ugyan így reagált.
2014. febr. 8. 11:08
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: bocsi, ezt nem ide akartam írni, hanem privibe, a többit már elküldtem!
2014. febr. 8. 11:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Haha, ugyanez a tapasztalatom. Ideiglenes befogadóik voltunk, de a viselkedése és hozzáállása miatt soha többet nem fogadunk be tőlük! Egy jó pszichológus elkélne neki.
2021. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon rendes a vezetoseg. Ideiglenes befogadokkal dolgoznak. Rengeteg kutyat es macskat megmentenek a legrosszabb kornyekekrol,ahol sok a nem napon barnult es az a legfobb szorakozasuk,ha megkinozhatnak egy allatot.


Az elozo 2 rosszindulatu kommenttel nem ertek egyet. Szerintem kedvesek es ertheto ,ha kicsit ingerlekenyebbek/idegesebbek. Te nem lennel az,ha allandoan csorogne a telefonod hogy epp hol kinoznak kutyat macskat? Gondolom mar kiabrandultak a legtobb emberbol. En megertem oket,ha kicsit bunkobbak is lennenek,de mondom velem kedvesek voltak.

2021. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss kedves 7. válaszadó, de nem rosszindulatú a hozzászólásom, hanem puszta tényeken alapuló tapasztalat. Mivel többször voltam ideiglenes befogadójuk, elég sokáig rendszeres kapcsolatot ápoltam velük ami alapján (attól eltekintve, hogy megmentik az állatokat ezer köszönet és hála illeti őket) nincs jó tapasztalatom és ezzel nem vagyok egyedül , beszéltem több ideiglenes befogadójukkal is és ők is negatív véleménnyel vannak róluk. Azóta más szervezetnél vagyok ideiglenes befogadó, ők is túl vannak terhelve mégis sokkal jobb a hozzáállásuk és egy rossz szavam sincs rájuk
2021. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezekből a válaszokból semmi konkrétum nem derült ki.
2023. ápr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi az amit szeretnél tudni 9?
2023. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!