Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Valaki gyilkolja felénk az...

Valaki gyilkolja felénk az állatokat. Hogyan kapjuk rajta? Hogyan derítsük ki ki az?

Figyelt kérdés
Már a sokadik macskánkat mérgezték meg épp most haldoklik a macskánk és már nem tudunk mit kezdeni vele felszívódott a méreg..volt 2 olyan macskánk akinek csapda tépte le a lábát a kisebbiknek pedig a csípőjét is csonkolta.. az ilyen elmebeteg nem gondol arra,hogy a gyereke is megeheti vagy esetleg elesik beleesik a csapdába és szétkaszabolja az arcát?? most komolyan...mit érez az ilyen vadbarom??
2014. febr. 26. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Beszélgess szomszédokkal, mondd el a boltban,

ahol vásárolsz.Lehet,hogy máshoz is kiszórt mérget.

Ha már többen is jelzik ezt könnyebben kézrekeríthető

ez a vadbarom.Van esetleg rossz szomszédod?

2014. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó. Annak biztosan nincs gyereke, aki ilyen csapdát állít fel, és nagy valószínűséggel az udvarában helyezte el egy eldugott helyen. Egy olyan hely lehet, ahova előszeretettel járkálnak át szegény állatok. Nem lehet túl messze tőled, előfordulhat, hogy nem túl eldugva van kihelyezve tálka, de közben nincs neki háziállata.
2014. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
többen is panaszkodnak az utcában folyamatosan halnak meg szegények..kutyák,macskák..most még próbáltam mindent megtenni tejet adtam neki..hátha..és kb 2 óra múlva érkezik az állatorvos
2014. febr. 26. 13:48
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

istenem! Már megint ez a hülye tej!

A legtöbb esetben elősegíted vele a méreganyag felszívódását.

Mérgezés esetén vagy meghánytatod az állatot vagy széntablettát adsz neki ami gátolja a felszívódást.

2014. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az állatorvos is mondta,hogy addig itassak vele tejet amíg nem érkezik meg..bár nagy valószínűséggel már felszívódott.. a szemein is látszik olyan fátyolosak szédül,hányingere van és ugye ordít szegényem mikor hányingere van..sajnos már sok macskánál tapasztaltam,hogy mikor hánynia kell ordít mert azt sem tudja mitől van rosszul csak azt,hogy nagyon rosszul van
2014. febr. 26. 13:58
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Fogjatok össze az utcában,nemcsak állatgazdik.!

A gyilkolás minden embert felháborít, és felbátorít arra,

hogy a tettest lefülelje,és “rábeszéléssel“ meggátolja a

további bűncselekményben.Nekem egy kutyusom van,

ő családtag.Aki bántaná,az engem bántana.És így járnék el

vele szemben. Átérzem a fájdalmadat! Reménykedjünk!

2014. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
sikerült,hánynia és volt nálunk az állatorvos kapott. 2 szurit is..azt mondta nem tehetünk mást csak várunk..meg,hogy már ráment az idegekre a méreg :(
2014. febr. 26. 16:06
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
feszíti hátra magát? Tartsd sötétben, minél kevesebb inger érje, fény, zaj stb. És reménykedj.
2014. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen feszíti magát ha elindul esik kel de nem lehet megállítani hiába fektetem újra elindul aztán megáll és alszik..most alszik.. a teraszra zártam be ott nem zavarja senki..
2014. febr. 26. 16:59
 10/19 A kérdező kommentje:
Meghalt! :(
2014. febr. 27. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!