Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek ha a szomszédom...

Mit tegyek ha a szomszédom bántja a kutyámat?

Figyelt kérdés
Párszor már láttam hogy ütötte kerítésen keresztül, leöntötte hipóval a kerítés szélét stb, de ezt mind akkor hirtelen nem tudtam lefényképezni mert mire kimentem ismét már elment. Nincs bizonyítékom de a kutyám teljesen begőzöl ha csak meghallja hangját vagy meglátja, eddig ezt nem csinálta. Mit tegyek? Bizonyítékom nincs így nem tudok feljelentést tenni, de mindig félek ha elmegyek itthonról, nem bánja vagy bármi. A telkünkre nem hiszem hogy be merne jönni, mert nagy testű kutya de bármit bedobhat amivel megmérgezi.

2014. márc. 29. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Lődd le a szomszédodat...
2014. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Figyelj,attól, hogy nem a te kerítésed nyugodtan tehetsz oda nádat. A te oldaladon van, azt csinálsz,amit akarsz. Ha meg csesztetné a nádkerítést, akkor azért is mehet a feljelentés. Vagy, bár, ez kicsit hosszabb folyamat, vegyél olyan bokrot, ami magasra megnő, és tömör, és a kerítés mellett ez lenne a 2. védelmi vonalad. Ez azért is jó, mert széles, és még csak véletlenül se tud hozzáférni a kutyához, illetve,ha szép magasra megnő, akkor még arra se lesz esélye,hogy átkukkoljon.

[link]

ilyesmire gondolok, de nem tudom,hogy mennyi idő, mire így megnő ez a fajta bokor.

2014. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bármekkora és bármilyen kerítésen is át tud dobni bármit, úgyhogy inkább a fejével kellene beszélni. Mondd neki, hogy kamerát tettél ki (legyen az valódi vagy csak látszat) és hogy ha bármit is csinál a kutyáddal vagy valamit átdob, akkor a rendőrség jön majd érte. Hátha ért a szóból.
2014. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, tanácsokat. Valamit biztos hogy lépni fogok mert ez nem állapot. Ebben a faluban senkinek nem számít a törvény és még ha szólók hogy amúgy ezt nem kéne én vagyok a hülye meg a bunkó.. de majd rájönnek mert ezt nem fogom annyiban hagyni!
2014. márc. 31. 15:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Jól teszed :)
2014. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Singham ***** válasza:
Ne költs kerítésre. Egy telefonhívásból meg tudod oldani, ha tényleg papírja van róla, hogy bolond. Ugyanis betelefonálsz a legközelebbi diliházba, megmondod, hogy már saját magára (hisz a kutya bármikor megharaphatja) és másokra is veszélyes, így szépen elszállítják. Csak annyi, hogy előtte tényleg gyűjts bizonyítékokat pl.: videófelvétel ahogy a kutyával bánik. Illetve beszélj a környéken élőkkel, hogyha velük is csinál ilyeneket, ők is tegyenek bejelentést ellene. Minél többen tesztek bejelenetést, annál nagyobb az esélye, hogy diliházba viszik. De mindez akkor működik, ha tényleg papírja van róla.
2014. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Valóban van papír csak nem neki hanem a feleségének, csak ez se normális és mindent megtesz amit a felesége mond. Szó szerint mindent. Konkrétan nem öltözhet bent a házban, hanem csak a garázsba... már ez is mondd azért valamit szerintem..
2014. ápr. 4. 19:36
 18/20 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne hagyd , sajnos sok a leszázalékolt a mai világba akinek diliházban lenne a helye és hangsúlyozva nem az olyanoknak akik "farkasemberek" vagy "vámpírok" esetleg , az ilyeneket kéne diliházba küldeni .
2014. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Singham ***** válasza:
Akkor szépen a feleségét jelented be, utána a férjnek is lesz papírja, mert őt alapból megvizsgálják alkalmas-e a feleségét gondozni. Nem kell olyanokkal foglalkozni, hogy ez nem erkölcsös, stb. Nekem is van ilyen szomszédom, csak hát, mink ezt nem tehetjük meg, mert nincs papír róla, hogy nem beszámítható.
2014. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszadóval. Mondjuk az sem baj, ha tényleg kiraksz egy kamerát, mert így fel tudod venni, ha bántja a kutyádat.
2020. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!