Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy kis denevért és...

Találtam egy kis denevért és hazavittem tudnátok segíteni hogy mit egyen igyon és mit adjak neki?

Figyelt kérdés

még nagyon kicsi és nincs a közelbe se állatkert sem bármi ilyesmi de szeretném fölnevelni legalább addig amig el nem repül vagy tud magárol gondoskodni ugy hogy segitsetek lécci

a denevér igy néz ki csak még sokkal fiatalabb még elég kicsi: [link]



2014. jún. 27. 15:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%
Igy van mivel a vizet a zavarodott agyuk a fájdalommal köti össze.
2014. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
Eszik vagy iszik már a denevér?
2014. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

fölmentem hozzá ennit vinni mert vettem neki kukacokat

és nem hittem a szememnek ott feküdt a vízben holtan majdnem elájultam mikor megláttam nagyon sajnálom emberem azt hiszem belefulladt a vizbe :S:S:S:S:SS:S:S

2014. jún. 30. 21:14
 24/28 anonim ***** válasza:
72%
Ostoba vagy! Kár volt befognod....remélem többet nem viszel haza semmit.
2014. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
medencét raktál te amellé? XD
2014. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom szegény állatot. De te remélem legalább tanultál ebből, és legközelebb azonnal segítséget kérsz. Főleg hogy fogalmad sem volt róla, mik legalább a legalapvetőbb igényei egy denevérnek.
2014. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb vidd el egy fás, bokros részre és hagyd ott. A lényeg, hogy ne hagyd a tűző napon, de árnyékban újra élénkebbek lesznek, és ha csak nem sérült, ellátja magát egyedül is. Egyébként mi a tökömért nem hívtad fel azt a szervezetet amit ajánlottak? Legalább tanácsot kérhettél volna. Szép, hogy elhoztad a betonról, de mivel nem tudtad mit csinálj vele, csak annyi történt, hogy két nappal később halt meg.
2014. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Hülye :'D
2014. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!