Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy kis farkaskutyát...

Találtam egy kis farkaskutyát SOS?

Figyelt kérdés

találtunk egy kis farkaskutyát biztos hogy az apukám vadász és ő is azt mondta hogy az még pici kölyök cumisüvegből etetem most megeszi tehéntejet adunk neki az jó ha majd nagyobbacska lesz és már nagyjából önálló akkor lassan elvadítom magamtól majd visszaengedjük az erdőbe?

Sajnos erdélyben lakom erre felé nincs olyan hely ahová be tudnám adni és akik farkaskutyákkal foglalkoznak



2014. júl. 15. 14:28
1 2 3 4
 1/39 sippara ***** válasza:
38%
Állapítsuk meg először, hogy mi is az a farkaskutya, illetve TE mit értesz alatta, mert alapvetően ilyen nincs.
2014. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
19%
Itt most mi a kérdés?
2014. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
hát farkas ordas mi más??
2014. júl. 15. 14:36
 4/39 A kérdező kommentje:
az hogy a farkasnak az erdőben a helye de ha ott hagytuk volna vagy ha most visszavinném akkor biztos meghalna de majd hogy szoktassam vissza az erdőbe az elég ha majd nagyobb korában elvadítom az emberektől?
2014. júl. 15. 14:36
 5/39 anonim ***** válasza:
van talán állatkert ott, nem? Vigyétek be azt a kis farkast, ha valóban az.
2014. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
61%
Akkor ez most egy kutya, vagy varkas, vagy kutyámmajom vagy mi?
2014. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

ajj mit nem értettek ez egy FARKAS ami szabadon él mifelénk itt erdélyben még élnek szabadon....de mi a farkast szoktuk farkaskutyának hívni vagy ordas bár az már régies nagyon


ahogy mondtam nincs semmi olyan hely a közelben ahova elvihetnénk DE ezt is leírtam -.- valaki tudna válaszolni a kérdésemre és nem csodálkozni mintha nem tudnátok magyarul

2014. júl. 15. 14:51
 8/39 anonim ***** válasza:
A tetted méltánylandó s dícsértetes. Feltételezem hogy valóban árván maradt állat volt. Kérdezd meg a helyi állatorvost vagy mert biztos tudja mit érdemes kezdeni vele. Biztos van arrafelé állatmentő egyesület vagy hasonló akik valóban szakszerű tanácsot tudnak adni.
2014. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
57%
A köznyelvben csak pongyola módon "farkaskutya"-nak titulált kutya a németjuhász. Erdélyben is biztos vannak állatmenhelyek, gyepmesteri telepek, vigyétek be egy ilyenre. Ott kölyöknek biztos találnak gazdit.
2014. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 sippara ***** válasza:
0%
Hol találtátok, és miért hoztátok el?
2014. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!