Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Üdv. Emberek hogy lehetnek...

Üdv. Emberek hogy lehetnek képesek ártatlan állatokat ölni? Miért kell ezt átélniük?

Figyelt kérdés

A Bőrükért? A szőrükért? Miért? A Peta aktív követőjeként számos , olyan videót látok, ahol kegyetlen, szívtelen módon gyilkolnak állatokat. Brutális módon....

Egyáltalán miért teszi fel az a bizonyos állatkínzó a videóját? Tán azt hiszi, hogy ez így van jól? Hová tűnt a lélek és a bűntudat? [link]


2014. júl. 20. 20:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%

Jézusom. :O

Nem is bírtam pár másodpercnél többet nézni.

Ez gusztustalan.

2014. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Pénzért mindenre képesek az emberek. Egymást is ölik a háborúkban ,akkor egy állat mit számít? Lehet haragudni ezekre az emberekre ,de ők is csak enni akarnak adni a gyerekeiknek és nincs más munka, mert általában csóróságban nyomorban tartott országokban vannak ilyen szőrmefarmok. No meg amíg a "fejlett nyugat" igényli és megfizeti a szőrmét addig lesz is ellátópiac.


Húst is eszik szinte mindenki és "kit érdekel" hogy ezért hány ezer állatot tartanak kis ketrecekben és ölnek le naponta... Ilyen a világ, majd beletörődsz .

2014. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van. De ezt nem lehet elfogadni..
2014. júl. 20. 20:21
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon megható képsor, érdemes végigolvasni! [link]
2014. júl. 20. 20:23
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Pedig amin nem tudsz változtatni azt jobb elfogadni.És hogy pl mi folyik sokezer km-re tőled, az pont ilyen. A magad nyugalma érdekében.


Ne vegyél szőrmecuccokat vagy és legyél vega ,ennyit tehetsz ,de ezzel sem váltod meg a világot, mert más úgy is vesz.

2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Semmi nem tudna rávinni ,hogy állatok holttestét hordjam a testemen. SOHA! Viszont húst eszek, de általában csak csirkét és csak azt a csirkét , amely nálunk nőtt föl és tudjuk, hogy jó élete volt.
2014. júl. 20. 20:30
 7/15 Zowie ***** válasza:
74%

Belenéztem de rögtön ki is léptem, amint megláttam:(( Ezek nem emberek és az a szomorú, hogy ezeknek a lényeknek valószínűleg családjuk van és ezt fogják tanítani a gyerekeiknek is, hogy az állat egy tárgy, akivel bármit meglehet tenni. A jól végzett nap után hazamennek és nyugodt lelkiismerettel hajtják le a fejüket esténként. Az ilyenek élvezik az állat szenvedését, itt élik ki szadista hajlamaikat egy csepp könyörület sincs bennük. Érdemes megnézni a Földlakók című dokumentumfilmet, engem teljesen

lesokkolt, pedig nagyon sok mindent láttam már.Bemutatja a szaporítókat, szőrmeipart, húsipart, szórakoztatóipart. És nem kell arra fogni, hogy mert jaj szegények nincs más lehetőségük a megélhetésükért csinálják, ezt élvezik, szadisták, mert mindezt humánusan is lehetne intézni, jó példa erre a filmben amikor kóbor kutyák 3 féle altatásmódját (injekció, gáz, cián) az elsőnél látszik, hogy megviseli az embereket, amikor beadja az egyik az injekciót a másik maga mellett tartja és simogatja, az utolsó pillanatokban is kedvesek velük, a másik kettőnél az emberek szemébe a kutya csak egy sz.rdarab. Van benne egy mondat, ami nagyon megfogott: Az állatoknak minden nap egy holokauszt.

2014. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne mossuk össze a kedvenc kis háziállatok eutanáziáját meg a nagyipari termelést. Utóbbinál csak a darabszám és a profit számít. Nincs idő se pénz kíméletes tartásra, mert a konkurencia lenyom.


A haszonállat ipari tartása erről szól, mert a nép úgyis az olcsót keresi a polcokon, te kiírhatod hogy ezt a húst- szőrt boldogan élő állatokból nyerik ki ,akiket lágy zeneszó mellett 3 féle injekcióval ölnek meg (bár akkor pl hogy ennéd meg) ,de maroknyi kisebbségen kívül nem fogja az ezzel járó többlet árat értékelni senki.

2014. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Zowie ***** válasza:
Félreértettél szerintem, én a 3 módot a kóbor kutyák megölésére írtam.
2014. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zowie ***** válasza:
64%
Mellesleg amilyen sok sz.rt beadnak a vágóállatoknak(húspuhító, különféle antibiotikumok és hormonok) az a kis altató már mit számítana nekünk. Megértem én, hogy az egész a profiton és a versenyen alapul de az én véleményem szerint ha már úgy is eleget szenvednek azok az állatok a tartási körülmények miatt, miért kötelező az ott dolgozóknak egy szadista, kegyetlen valamivé válniuk, nem hiszem, hogy munkaköri leírás, hogy husángokkal, vascsövekkel üssék az állatokat, rugdalják őket, miközben az egyik helyről viszik őket a másikra. Gondolom az is normális, hogy ha beszorul a ló lába a kamion oldalán lévő rácsba, fűrésszel kell levágni, mert mit vesződjenek, úgyis vágóhída kerül.
2014. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!