Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Tényleg így tanítják, "gondozz...

Tényleg így tanítják, "gondozzák" a cirkuszi állatokat?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy elefántról szól, de látni a videóban ahogy más állatokat is vernek.Ez valóban így van?Normálisak ezek az emberek?



2014. ápr. 10. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Szoktak is tüntetések lenni a vándorcirkuszoknál.

Konkrétan van képsorozat arról, ahogy egy ilyen senkiházi bántja az elefántot..

2014. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy minden cirkuszban ezt csinálják. Hiába hangoztatják, hogy dicsérettel tanítják őket, SEHOL SEM ÍGY MEGY!!! Ezek az állatok azért csinálják meg a mutatványokat, mert félnek.. :(
2014. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát ez azért elég durva.Semmit nem csináltak szegény párák és összeverik őket..Na az ilyen embereket kikötözném a sivatagba egy pálmafához, és véresre ostoroznám őket, majd a sebeket beszórnám sóval, és otthagynám.

Az a kis piros sapkás mitugrász a videóban ahogy püföli az elefántot a vasvillával..Úgy megrugdosnám, hogy összefosná a gatyáját.

Én nem gondoltam volna hogy tényleg így megy.Elég szomorú :(

2014. ápr. 10. 17:33
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Igen, így van. Ezért nem kell cirkuszba járni, mert a cirkuszok látogatásával támogatod ezt
2014. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam még életemben cirkuszban, de ezek után már nem is tervezem :D
2014. ápr. 10. 19:39
 6/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
18%
Utálom a cirkuszt!
2014. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
32%
El sem indítom a videót, mert már az elején az álló képtől is felmegy az agyvizem.
2014. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Én már gyerekkoromban láttam, hogy az egyik széken üldögélő fószer a kikötött lovat ostorozta unalmában, úgyhogy csak megerősíteni tudom a videóban látottakat. Ki nem állhatom a cirkuszt. Még ha nem is vernék őket, akkor is egy épeszű ember megkérdőjelezi, hogy egy vándorcikusz tud-e megfelelő körülményeket biztosítani ezeknek az állatoknak a tartásához. Nincs szabad terület, nincsenek karámok, szerencsétlenek kis ketrecekbe bezsúfolva élnek, ez minden, csak nem állathoz méltó. Nem értem, hogyan működhetnek egyáltalán.
2014. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen,én már voltam cirkuszban de a videó láttán most már nem megyek, és nem is szeretnék!!!
2014. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nem is bántanák őket akkor se lenne jó helyük az állatoknak egy cirkuszban.

Amúgy képtelen vagyok felfogni, hogy akik együtt élnek és dolgoznak ezekkel az állatokkal, és lényegében nekik köszönhetik legalább a fele közönségüket, azok hogy képesek így bánni szerencsétlenekkel...

2014. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!