Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ki lehetett Ő pár nappal ezelőtt?

Ki lehetett Ő pár nappal ezelőtt?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt a Keleti vagy Kelenföld (sajnos már nem emlékszem pontosan) környékén egy szőke hajú, kedves lány jött oda hozzánk és mesélt az állatvédelemről és lehetőséget ajánlott adományozásra. Természetesen nemet mondtam, mert egy megbízhatatlan világban élünk, de most ellenőriztem és valóban nem akart átverni, ezért szeretném megtalálni őt, lenne pár kérdésem hozzá. Egy név vagy bármi segítene, feltételezem, hogy WWF-s önkéntes.
2014. aug. 10. 19:55
 1/1 k.zl ***** válasza:
A WWF természetvédelmi szervezet. És csak néhány népszerű állatért kampányol (panda, tigris) amikből sok adomány folyik be. Én a helyedben a pénzem inkább egy helyi menhelynek adnám, azt is inkább úgy, hogy nem pénzt adok, hanem az azon vásárolt állateledelt, tápot vagy más takarmányt. Akkor biztosan tudhatod, hogy mire fordítják, és egy kisebb szervezetnek jobban jön minden segítség, mint egy befutott, több országra kiterjedőnek.
2014. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!