Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők, állatmentők!...

Állatvédők, állatmentők! Nálatok hogy mennek a dolgok?

Figyelt kérdés
Hány, milyen állatotok van? Ebből mennyi saját? Kint vannak/bent? Szoktam mások (család, barátok, társ) megrögzöttnek találni titeket, szokták mondani hogy túlzásba viszitek az állatszeretetet? Szokott lenni komoly konfliktus? Köszönöm

2014. szept. 10. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én civil állatvédő vagyok!...Saját házamban van 14 kutya és 5 macska ,és egyikük sem gazdikereső mert min. 2 éve vannak nálunk,plussz még egy másik háznál ami nem a miénk csak odaadták ideiglenesen a kertet és ott van még 3 kis termetű kutya,de azok gazdikeresők! ...Szóval van nálam 5 cica és 17 kutya! Itthon a 14 kutya kin-bent lehet szabadon járkálhatnak! :)A másik háznál értelem szerűen az udvaron vannak és egy kis alsó épületben! Hát itthon a 14 kutyától már senkit sem tudunk beengedni még a családtagokat sem ,mert van 2 kis szaros kutya kik nagyon hamisak,de minket nem támadnak meg!Már mindenki még a postás is automatikusan az értesítőt dobja a postaládába ,mert tudja mi van itthon ! :D
2014. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy saját kutyám van és egy ideiglenes, ennyit tudok minőségileg is megfelelő szinten ellátni. Nem menhelynél vagyok önkéntes, hanem egy kis alapítványnál, ha éppen túl sok kutyájuk van, akkor több is jöhet, volt már négy is, illetve lábadozó, vagy váratlanul tüzelő kutyákat szoktam még fogadni. Kinti-bentiek, az ajtó mindig nyitva van.

nem tartanak megrögzöttnek, nem is vagyok az, szerintem.

2014. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ideiglenes befogadó vagyok egy egyesületnél. 2 saját kutyánk, egy saját macskánk van. Egy kutya szokott lenni ideiglenesben, ha gazdisodik max 2 héten belül jön a következő (közösen választjuk ki az új kutyát, és tesztelni kell, hogy kijön-e a sajátokkal, stb...). Benti-kinti mindenki, bent alszanak. Konfliktusom nincs belőle, de szoktam kapni pár megjegyzést, hogy túlzásba viszem.

Szívem szerint többet is befogadnék, de ennyiről tudok gondoskodni megfelelően. Rehabos vagy kölyök idink szokott lenni, vagy ha jönnek a hidegek, és máshova nem tudják vinni, akkor idős.

2014. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!